Dziennik Zachodni

  Wybieramy 50 najbardziej wpływowych kobiet województwa śląskiego

  Rozpoczynamy plebiscyt 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego. Oto kandydatki, które naszym zdaniem wyróżnia działalność dla regionu, a także talent, przedsiębiorczość, troska o sprawy społeczne. Wszystkie dowodzą, że kobiety w biznesie czy polityce, w samorządzie czy na uczelni, są równie skuteczne jak mężczyźni, a nierównowaga płci w życiu to marnowanie potencjału kobiet. Ostatnia edycja stała się okazją do skojarzenia pań działających w biznesie z tymi działającymi społecznie lub w ramach prowadzonych fundacji.

  Chcemy, Drodzy Czytelnicy, abyście w głosowaniu wybrali z zaprezentowanych przedsiębiorczych kobiet te, które, waszym zdaniem, powinny znaleźć się w gronie 50 najbardziej wpływowych. Głosować można już dziś wysyłając SMS pod numer 72355 z prefiksem na wybraną kandydatkę (np. DZNWK.10). Koszt jednego SMS-a to 2,46 z VAT.

  Głosowanie SMS-owe potrwa do 24 marca br. do godz. 11.59. Spośród 50 najbardziej wpływowych kobiet kapituła wybierze 10 pań, które zasługują na szczególne wyróżnienie. Laureatki Kapituły poznamy podczas gali plebiscytu 8 kwietnia.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo