Dziennik Zachodni

  Wydarzenie roku 2013 w woj. śląskim [PLEBISCYT, GŁOSUJ]

  Plebiscyt na Wydarzenie Roku 2013 w woj. śląskim trwa. Przygotowaliśmy listę głośnych tematów, którymi żyliśmy w 2013 roku. Oceńcie razem z nami co była naprawdę ważne, co wpłynęło na nasz region, a co Was oburzyło. Możecie głosować na dwa sposoby: tradycyjny klikając w okno kandydata - wówczas waga głosu wynosi 1 lub za pomocą aplikacji facebookowej - wówczas waga głosu wynosi 2. W ciągu doby możecie oddać 5 głosów na każdego kandydata.
  W tym plebiscycie dajemy Wam również możliwość oceny wydarzeń roku - możecie ocenić je pozytywne wybierając opcję: jestem za lub negatywnie wybierając opcję: jestem przeciw.
  W wynikach widoczna jest różnica głosów oddana za i przeciw.
  W trakcie trwania plebiscytu możecie również zgłaszać swoje propozycje do tytułu Wydarzenie Roku 2013. Służy do tego specjalny formularz zgłoszeniowy umieszczony na końcu listy kandydatów. Redakcja zastrzega sobie prawo akceptacji bądź odrzucenia zgłoszonej propozycji.
  Wyniki tego głosowania będą dla nas ważną informacją, jak Wy drodzy Internauci oceniacie miniony rok. Wasza opinia trafi na łamy papierowego wydania Dziennika Zachodniego. Zapraszamy do głosowania.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo