PlusLiga: GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała 3:2. Blisko sensacji w Szopienicach ZDJĘCIA

PlusLiga: GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała 3:2
PlusLiga: GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała 3:2 Marzena Bugała-Azarko
W sobotnim meczu PlusLigi siatkarzy GKS Katowice wygrał z BBTS-em Bielsko-Biała 3:2. Skazywani na pożarcie bielszczanie prowadzili już 2:0.

Podopieczni trenera Piotra Gruszki grający w roli gospodarzy w hali w Szopienicach zdołali wyjść z opresji po przegranych dwóch setach. Wygrali w pięciu setach, a ostatni punkt w meczu zdobył asem serwisowym Rafał Sobański.

GKS tej sytuacji zdobył 2 punkty. BBTS za porażkę dopiero po tie breaku dostał 1 punkt i ma ich teraz 14. GKS Katowice zgromadził 31 punktów.