PlusLiga: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 0:3. Porażka i spadek w tabeli

GKS Katowice przegrał i stracił dobre miejsce w tabeli
GKS Katowice przegrał i stracił dobre miejsce w tabeli Marzena Bugała
Siatkarze GKS Katowice przegrali z Czarnymi Radom w trzech setach. Kibice zespołu Piotra Gruszki mogą być rozczarowani, bo gospodarze stracili dobre miejsce w tabeli.

Katowiczanie mecz z Cerradem Czarnymi Radom rozpoczęli dobrze, obejmując w pierwszym secie prowadzenie 5:1. Potem jednak ich akcje się zacięły, a rywale zacżęli to wykorzystywać i przejęli inicjatywę. Gospodarze mieli jeszcze szansę na przejęcie seta, ale w końcówce zagrywali niedokładnie.

Druga część meczu nie miała tak ciekawej historii, za to w trzeciej siatkarze GKS-u znów złapali właściwy rytm gry, głównie dzięki Maciejowi Fijałkowi, który pomysłowo wystawiał piłki. W nagrodę zespół Katowic prowadził nawet 21:19, ale czas wzięty przez rywali odmienił obraz meczu i po grze na przewagi to radomianie zgarnęli pełną pulę.

GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 19:25, 27:29)