Pływać chcemy

Anna Ładuniuk
W szkolnym basenie w Chorzowie, otwartym wieczorami dla mieszkańców, prawdziwe tłumy.

Właściwie trudno mówić o pływaniu, kiedy na jednym torze usiłuje to robić jednocześnie siedem osób. Dlatego wypadałoby się cieszyć, że w okolicy wkrótce powstaną nowe miejsca do pływania. Mam jednak mieszane uczucia, kiedy dowiaduję się, że planowane inwestycje to kosztowne aquaparki, które będą musiały na siebie zarobić.

Tylko jak, skoro już dwa istniejące ledwo zipią. Bilet normalny na szkolny basen w Chorzowie kosztuje 5 zł za godz, do tarnogórskiego aquaparku 13 zł. To nieprawda, że mieszkańcy naszego regionu nie lubią się pluskać. Chyba, że zamiast możliwości popływania, znowu zaoferuje się im kosztowną ciekawostkę, na którą będą mogli sobie pozwolić od święta.

Forum Lokalnego Biznesu w powiecie krapkowickim - Joachim Wojtala

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

k
kara
ooooooooooooooooohoho :) Wszystkie trzy komentarze zniknęły! :D To jest wolność słowa i poglądów wg. PTTDZ? :)
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie