sportowy24
  Po 15 latach przerwy żużel wraca na Stadion Śląski w...

  Po 15 latach przerwy żużel wraca na Stadion Śląski w Chorzowie

  AS

  Polska

  Polska

  Po 15 latach przerwy żużel wraca na Stadion Śląski w Chorzowie

  ©Mat. prasowe

  Mecz Polska – Reszta Świata na Stadionie Śląskim w Chorzowie, odbędzie się 1 września, a nie jak pierwotnie planowano 29. Organizatorzy przewidzieli duże rabaty dla wszystkich posiadaczy biletów na finałową rundę TAURON SEC.
  Po 15 latach przerwy żużel wraca na Stadion Śląski w Chorzowie

  ©Mat. prasowe

  - Analizowaliśmy długo kalendarz, a także finalizowaliśmy pewne rozmowy, dlatego też bilety na to spotkanie nie były wcześniej dostępne w sprzedaży. W końcu udało nam się dograć wszystkie szczegóły i możemy ogłosić, że mecz Polska v Reszta Świata na Stadionie Śląskim odbędzie się 1. września. Ma to także związek z dużą niespodzianką jaką mamy dla wszystkich fanów żużla w Polsce, o której poinformujemy niedługo - tłumaczą przedstawiciele One Sport.

  Przygotowania do powrotu wielkiego speedwaya do Chorzowa trwają pełną parą, a budowa toru rozpocznie się dokładnie za miesiąc. Organizatorzy robią wszystko, by dwie imprezy, które zostaną rozegrane 1 oraz 15 września w „Kotle Czarownic”, były wyjątkowym świętem dla polskich fanów, świętem godnym wspaniałego obiektu jakim jest odnowiony chorzowski stadion.

  - Niespodzianek będzie dużo, warto zarezerwować sobie tak naprawdę cały dzień, bo przed nami wydarzenie wyjątkowe. Chcemy zorganizować wielkie show, widowisko które pozytywnie zapadnie w pamięci wszystkich. Mecz z Resztą Świata będzie okazją do tego by podziękować biało-czerwonym za sezon pełen emocji, okraszony medalem Speedway of Nations. Żużlowa Reprezentacja Polski to duma polskiego żużla, godna największych obiektów i emocji. Jeżeli ktoś posiada już bilety na finał TAURON SEC, to na ten mecz bilety otrzyma już za 25 PLN. Na Finał Mistrzostw Europy wyprzedaliśmy już ponad połowę stadionu, liczymy więc na wielu kibiców i ich uczestnictwo podczas obydwu imprez, bo taki pakiet po prostu najbardziej się opłaca – kończą przedstawiciele One Sport.

  Mecz Polska - Reszta Świata będzie dla kibiców niezwykłym wydarzeniem. Żużel powróci na Stadion Śląski w Chorzowie po piętnastu latach przerwy, a przed zawodami do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski wprowadzonych zostanie dwóch szczególnych zawodników, dzięki którym sport żużlowy w Polsce stoi na tak wysokim poziomie.

  Dla tych, którzy zakupili już bilety na finałowe zmagania o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, czyli TAURON Speedway Euro Championship, które odbędą się 15 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie (a takich osób jest obecnie ponad 20 tysięcy) organizatorzy przygotowali specjalne rabaty, które obniżają ceny biletów na mecz Polska - Reszta Świata.

  Ceny biletów:

  Prosta przeciwległa do prostej startowej oraz drugi wiraż: 25 PLN
  Pierwszy wiraż: 39 PLN
  Trybuna główna: 59 PLN
  Mecz Polska - Reszta Świata odbędzie się 1 września 2018 o godzinie 15:30 na Stadionie Śląskim
  w Chorzowie. Bilety na to wydarzenia można nabywać za pośrednictwem ebilet.pl
  Ceny biletów dla osób, które nie posiadają wejściówki na TAURON SEC w Chorzowie:
  Bilety normalne:
  Prosta przeciwległa do prostej startowej oraz drugi wiraż: 39 PLN
  Pierwszy wiraż: 59 PLN
  Trybuna główna: 79 PLN
  VIP: 499 zł

  Bilety ulgowe:
  Trybuna główna: 59 PLN
  Pierwszy wiraż: 39 PLN
  Pierwsza prosta oraz drugi wiraż: 19 PLN

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Reprezentacja Polski zajęła 3. miejsce Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl