Podbeskidzie Górnik Łęczna 0:0. W Bielsku-Białej Kibice wściekli z remisu i słabej gry piłkarzy ZDJĘCIA

KLM
Kibice Podbeskidzia meczu z Górnikiem Łęczna nie będą dobrze wspominać. Piłkarze Górali dali raczej kiepskie widowisko Łukasz Klimaniec
Podbeskidzie w starciu z Górnikiem Łęczna zaledwie zremisowało. Wynik 0:0 to nie to, na co liczyli kibice Podbeskidzia. Mimo iż Górale przez niemal całą drugą połowę grali z przewagą jednego gracza, nie byli w stanie pokonać bramkarza Górnika Łęczna. Kibice byli wściekli ze słabej gry piłkarzy i bezbramkowego remisu. Kibicowałeś / kibicowałaś na meczu Podbeskidzie - Górnik Łęczna? Być może zrobił Ci zdjęcie nasz fotoreporter! Sprawdź! Znajdź siebie na zdjęciach!

Starcia Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna w piłkarskiej ekstraklasie stały się synonimem słabego poziomu. Często mecz tej pary wykorzystywany był w memach i żartach. Spotkania tych drużyn rzadko porywały kibiców. Niechlubnym "popisem" Górali był występ w Łęcznej w maju 2016, w którym Górnik pokonał Podbeskidzie 5:1 pieczętując spadek Górali z ekstraklasy.

Oba zespoły grają teraz w I lidze. Ich piątkowy mecz na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozczarował przede wszystkim kibiców Górali. Choć piłkarze Podbeskidzia od 49 minuty grali z przewagą jednego zawodnika, w żaden sposób nie potrafili znaleźć pomysłu na przechytrzenie rywali i zdobycie gola. Rozsierdzeni kibice nie żałowali w stronę bielskich graczy gorzkich słów.

Nic dziwnego - wygrana, nawet najskromniejsza, byłaby lepszym prezentem z okazji 110-lecia BBTS, niż bezbramkowy remis.