Widzew - Podbeskidzie 1:2 [RELACJA LIVE] Najważniejszy mecz Podbeskidzia

Widzew - Podbeskidzie
Widzew - Podbeskidzie ARC
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 ZOBACZ RELACJĘ LIVE Strzelcem bramki w 14. minucie jest Damian Chmiel. W 58. minucie z karnego na 2:0 strzelił Robert Demjan. Ale już w 60. minucie jest 2:1 WIDZEW - PODBESKIDZIE RELACJA LIVE

ZOBACZ KONIECZNIE:
PODBESKIDZIE ZOSTAJE W EKSTRAKLASIE! ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ZWYCIĘSTWA NAD WIDZEWEM

WIDZEW - PODBESKIDZIE RELACJA LIVE
W ostatnim meczu sezonu piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała grają w Łodzi z Widzewem. Stawką tego meczu dla Górali będzie utrzymanie w ekstraklasie

Po zwycięskim meczu z Pogonią Szczecin w poprzedniej kolejce, po którym Podbeskidzie Bielsko-Biała opuściło ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy trener Czesław Michniewicz powiedział, że jego podopieczni wygrali dopiero półfinał, finał odbędzie się w Łodzi. Dzisiaj piłkarze z Bielska-Białej rozegrają najważniejszy mecz sezonu. Jeśli wygrają z Widzewem utrzymają się w ekstraklasie. Jeszcze kilka miesięcy temu nikt w to nie wierzył…

- Przed meczem z Pogonią powiedziałem swoim zawodnikom, że gramy półfinał a przegrywający odpada. Udało się wygrać i jedziemy do Łodzi na finał. Mam nadzieję, że tam zapewnimy sobie utrzymanie - mówił szkoleniowiec Górali.

EKSTRAKLASA: OSTATNIA KOLEJKA - RELACJE LIVE

Zwycięstwo Podbeskidzia w Łodzi załatwi mu utrzymanie. Remis czy porażka również może premiować, ale pod warunkiem, że Piast Gliwice upora się z GKS Bełchatów.

- Nie będziemy patrzeć na innych, teraz sprawa pozostania w ekstraklasie jest w naszych rękach - uważa szkoleniowiec piłkarz z Bielska-Białej.

Podbeskidzie pojechało na mecz z Widzewem (początek, tak jak pozostałe mecze ostatniej kolejki o 16) w sobotę rano. W składzie zabraknie podpory obrony Bartłomieja Koniecznego, który w ostatnim meczu ukarany został żółtą kartką i będzie musiał pauzować.

- Szkoda, że nie pomogę kolegom na boisku - żałował obrońca Podbeskidzia. - Na pewno większy stres ma się siedząc na widowni niż na boisku. Mam nadzieję, że chłopcy beze mnie sobie poradzą - dodał Konieczny.