Pogoń - Piast 3:1 Piast Gliwice ma problem TRANSMISJA LIVE ONLINE, RELACJA LIVE

Piast Gliwice
Piast Gliwice Lucyna Nenow / Polska Press
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 3:1 W 7′ strzelcem bramki Sasa Zivec. na 3 min. przed końcem pierwszej połowy wyrównał Łukasz Zwoliński. Na 2:1 strzelił ponownie Zwoliński w 63. minucie. W 82′ na 3:1 podwyższył Jarosław Fojut. W pierwszym z dwóch niedzielnych meczów Pogoń Szczecin zmierzy się z liderem ekstraklasy Piastem Gliwice. Piłkarze Piasta nawet w razie porażki utrzymają swoją pozycję. Gliwiczanie jednak o tym nie myślą o tym, chcę wygrać z Pogonią. Początek spotkania o 15.30. Mecz transmitować będzie od godz. 17.35 Canal+ Sport. Tutaj możesz śledzić relację live.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice RELACJA LIVE

RELACJA Z MECZU I ZDJĘCIA
PIAST PRZEGRAŁ Z POGONIĄ, ALE NADAL JEST LIDREM

Przerwa na reprezentacje byłą okazja by zawodnicy którzy ostatnio narzekali na drobne urazy mogli je wyleczyć Trener Radoslav Lata przed wyjazdem do Szczecina miał do dyspozycji wszystkich zawodników. - Wszyscy są zdrowi, przerwę przeznaczyliśmy na przygotowanie się do tego meczu - mówi szkoleniowiec Piasta.

Piast pojechał do Szczecina już w piątek. - Szczecinianie to dobra drużyna, nie przegrała jeszcze spotkania, dlatego czeka nas trudne zadanie - uważa trener Latal.

Oba zespoły o rywalizowały ze sobą już 18. razy, z tego 12 pojedynków zostało rozegranych na zapleczu ekstraklasy. 7 razy wygrywała Pogoń, w pięciu spotkaniach był remis, a 6 razy triumfował Piast. Bilans bramkowy to 27:19 dla Pogoni.