Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1:1 NA ŻYWO, LIVE, WYNIK. Niebiescy odrobili zaległości

W lipcu Ruch zremisował z Pogonią na Cichej. Jak będzie w środę w Siedlcach?    Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
W lipcu Ruch zremisował z Pogonią na Cichej. Jak będzie w środę w Siedlcach? Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
W zaległym meczu 18. kolejki eWinner 2. Ligi Pogoń Siedlce zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1. Tutaj możecie śledzić relację live i wynik na żywo pojedynku Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów.

Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów relacja live, wynik na żywo

90' - Koniec meczu. Ruch remisuje w Siedlcach z kończącą rywalizację w dziesiątkę Pogonią

89' - Szkatuła zastępuje Wójtowicza

Po dośrodkowaniu z wolnego akcję na długim słupku zamknął Mokrzycki kierując piłkę do siatki

87' 1:1 Michał Mokrzycki

86' Czerwona kartka dla Piotrowskiego. Obrońca Pogoni faulował Janoszkę i obejrzał drugi żółty kartonik

82' Mokrzycki trafia do siatki po centrze Janoszki, ale sędzia sygnalizuje spalonego

80 Na boisko wchodzi Siwek zastępując Sikorę

Kapitan Pogoni strzelił gola po centrze Miguela Lopeza

73' 1:0 Maciej Górski

71 - Mokrzycki uderza z dystansu, ale bez efektu

69' - Foszmańczyk strzela z 18 m, ale bramkarz pewnie broni

67' Żółta kartka dla Będzieszaka

62' - Rzut wolny dla Ruchu, bo tuż za linią pola karnego faulowany był Foszmańczyk. Mokrzycki strzela w nogi graczy Pogoni

60' Na boisko wchodzą Janoszka i Szczepan zastępując Kowalczyka i Kwaśniewskiego

53' Znów groźnie strzelał Górski i znów chybił celu

48' - Górski strzela z 15 m nad poprzeczką

47' - W Siedlcach coraz mocniej pada śnieg z deszczem. Warunki utrudniają grę piłkarzom

46' - Rozpoczynamy II połowę - na razie bez zmian w składzie

45' - Koniec I połowy, Na razie bez bramek w Siedlcach, a i sytuacji bramkowych jak na lekarstwo

41' Końcówka I połowy to lepsza gra Ruchu. Niebiescy powoli przejmują inicjatywę na boisku

38' - Najgroźniejsza sytuacja Pogoni - strzelał Górski, ale najlepszy strzelec gospodarzy chybił celu

29' - Po centrze Mokrzyckiego głową strzelał Sikora - piłka odbiła się jeszcze od murawy i przeleciała obok słupka

28' Piłkarze Pogoni mają inicjatywę. Ruch nieco cofnięty czeka na to co zrobią rywale

20' - Bielecki wypuścił piłkę po centrze Przybeckiego i Górski próbował ją dobić, ale bramkarz Ruchu naprawił swój błąd

17' Akcja gospodarzy. Próbował Przybecki, ale strzał byłego gracza Ruchu kompletnie neiudany

Niewielu ludzi na stadionie w Siedlcach. Temperatura wynosi około zera

6' Pierwsza groźna akcja Ruchu. Strzelał Kowalczyk, ale trafił w bramkarza. Róg dla Ruchu

1' Początek meczu Pogoń - Ruch

Na ławce Niebieskich mecz zaczną Janoszka, Szkatuła i Szczepan.

Skład Ruchu: Bielecki - Będzieszak, Nawrocki, Kulejewski - Kwaśniewski, Sikora, Mokrzycki, Wójtowicz - Jakub Nowak, Foszmańczyk - Kowalczyk.

Rozpoczynamy relację live z meczu Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów

Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów: Niebiescy odrabiają zaległości

Ruch z Pogonią miał grać pierwotnie 20 listopada, ale z powodu wykrycia przypadków koronawirusa w zespole z Siedlec mecz przełożono na 1 grudnia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 Tutaj możecie śledzić relację live i wynik na żywo meczu Pogoń - Ruch.

W Chorzowie piłkarze wyraźnie odczuwają już zmęczenie tym sezonem i w obozie beniaminka większość osób marzy już tylko o tym, by ta runda dobiegła końca. Tymczasem w tym roku Niebieskich czekają jeszcze dwa wyjazdowe pojedynki - dziś z Pogonią Siedlce i w niedzielę z GKS Bełchatów.

Podopieczni trenera Jarosława Skrobacza w ostatnich sześciu spotkaniach zdobyli tylko 7 pkt i po ostatnim bezbramkowym remisie z Motorem na Cichej stracili pozycję wicelidera tabeli dającą bezpośredni awans do Fortuna 1. Ligi.

Dziś Niebiescy zamierzają zrobić wszystko, by ją odzyskać i nie wracać z Siedlec z pustymi rękami. Szkoleniowiec Ruchu ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy poza Kacprem Kawulą i Konradem Kasolikiem, którzy od dłuższego casu leczą urazy.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU RUCHU Z POGONIĄ W CHORZOWIE

Pogoń w tym sezonie w 18 meczach zdobyła tylko 23 pkt i plasuje się w tabeli tuż nad strefą spadkową. Mecz w Siedlcach będzie okazją do zobaczenia w akcji byłego gracza Ruchu Miłosza Przybeckiego, który występował w Chorzowie w latach 2016-18.

Gospodarze przegrali dwa z pięciu ostatnich meczów na własnym obiekcie, a w pierwszym spotkaniu tych drużyn, mimo sporej przewagi Niebieskich, padł na Cichej remis 1:1.