Pogoń Szczecin - GKS Katowice 3:4

Piłkarze GKS-u Katowice chcieli zakończyć jesień w I lidze trzema wygranymi z rzędu i cel zrealizowali.

Trzy punkty w Szczecinie zostały zdobyte dzięki niesamowitej końcówce GieKSy, która przegrywała 1:3!
GKS za sprawą Przemysława Pitrego objął prowadzenie. Pogoń szybko wyrównała - Andrzeja Wiśniewskiego strzałem głową pokonał Bartosz Ława.
Przeczytaj sprawozdanie z meczu minuta po minucie
Na początku drugiej połowy Ława dał prowadzenie Pogoni, kończąc akcję Piotra Petasza. Znany z Ruchu Chorzów i Piasta Gliwice "Peti" podwyższył na 3:1 wykorzystując rzut karny. Wcześniej bramkarz gości sfaulował Mikołaja Lebedyńskiego.

GieKSa walczyła jednak do końca - najpierw rezerwowy Bartosz Karwan dobił strzał Michała Zielińskiego. W końcówce wyrównał z karnego Janusz Dziedzic (jedenastka podyktowana została za faul na Rafale Sadowskim). Gola na wagę wygranej w drugiej minucie doliczonego czasu zdobył wprowadzony Gabriel Nowak!

Pogoń Szczecin - GKS Katowice 3:4 (1:1) Bramki 0:1 Przemysław Pitry (20), 1:1 Bartosz Ława (21-głową), 2:1 Bartosz Ława (47), 3:1 Piotr Petasz (60-karny), 3:2 Bartosz Karwan (83), 3:3 Janusz Dziedzic (88-karny), 3:4 Gabriel Nowak (90+2)