Pogotowie modlitewne w Słupsku. Modlą się nawet za prezydenta Biedronia

maz
W najbliższą niedzielę we wszystkich kościołach parafialnych w Polsce będą powtarzane akty przyjęcia Jezusa za Króla.
W najbliższą niedzielę we wszystkich kościołach parafialnych w Polsce będą powtarzane akty przyjęcia Jezusa za Króla. pixabay.com
Modlimy się nawet za prezydenta Roberta Biedronia - mówi prałat Jan Giriatowicz, emerytowany proboszcz parafii św. Jacka w Słupsku.

Podczas piątkowej wizyty w redakcji, podczas której prosił nas o to, abyśmy poinformowali ludzi, że przed zimą nie należy wygrabiać liści z krzaków, bo one są ważne dla małych zwierząt i ptaków, przypomniał także, że w najbliższą niedzielę we wszystkich kościołach parafialnych w Polsce będą powtarzane akty przyjęcia Jezusa za Króla. Stanie się tak po tym, jak w sobotę odbędzie się Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, co odbędzie się w Krakowie-Łagiewnikach. W ten sposób dojdzie do zwieńczenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski. - Zachęcam wszystkich wiernych do uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu w polskim Kościele - mówi ks. Giriatowicz.

Poza tym poinformował, że już od dłuższego czasu w Słupsku działa pogotowie modlitewne, którego członkowie spotykają się na wspólnej modlitwie po porannej mszy św. w Kościele Mariackim.

- Modlimy się w różnych intencjach nawet na leżąco, bo wtedy modlitwa jest bardzo silna. Zdarza mi się też modlić za prezydenta Roberta Biedronia - mówi ks. Giriatowicz. Uważa, że prezydent Biedroń to dobry człowiek, który pobłądził, ale jeszcze jest nadzieja, że się nawróci.

Oglądaj także: Ks. Jan Giriatowicz o II turze wyborów prezydenckich w Słupsku

Przeczytaj także inne artykuły:

gp24

Wideo

Materiał oryginalny: Pogotowie modlitewne w Słupsku. Modlą się nawet za prezydenta Biedronia - Głos Pomorza

Komentarze 78

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

c
czarna pantera

2. Mnie na szczęście te wszelkie religie wywietrzały z głowy,3. a Tobie życzę więcej empatii do swojego otoczenia.4. Pozdrawiam.

 

1. Dziekuje, tobie tez zycze duzo zdrowia. :)

2. Wszystkie ?! :blink:  To ty byles wyznawca wszystkich religii ?! :blink: :lol: Szok ! 
3. Dziekuje za zyczenia, ale nie mam problemow ze swoim otoczeniem, to raczej otoczenie ma problemy ze mna... :D  ...wciaz tylko bym ich pouczal...i taki madrala ze mnie nieomylny. :D
...zart taki.
4. Pozdrawiam tez oczywiscie...trzymaj sie ...i zawsze sluchaj tego co ci podpowiada twoje serce, szukaj kompromisu serca z rozumem. :)
 

J
Jestemsobie

Mnie na szczęście te wszelkie religie wywietrzały z głowy, a Tobie życzę więcej empatii do swojego otoczenia. Pozdrawiam.

c
czarna pantera
W dniu 22.11.2016 o 22:48, Jestemsobie napisał:

1. Nie musi należeć do którejś z partii żeby z nią sympatyzować, a to już nie pozwala na bycie "ponad".2. A Ty nie traktuj rozmówców tak z góry,3. bo według Twojego własnego wyznania4. "kto się wywyższa, będzie poniżony".

 

1. Sympatyzowac kazdy moze, a co, ksiadz nie moze ? :D Ten ksiadz ( z tego artykulu) powiedzial z ktora partia sympatyzuje ?
Bycie ponad to bycie ponad. :P
2. Ja nie traktuje rozmowcow z gory, to niektorzy moi rozmowcy sami traktuja sie z dolu, pewnie maja jakies kompleksy nizszosci czy co ?! ...ale ty to wiesz juz najlepiej. ;) :D
3. A skad wiesz jakiego ja jestem wyznania ? Nigdzie o tym nie pisalem przecie..
4. ...tak kombinujesz ?! :D ....aaaa, to teraz juz wiem dlaczego wciaz sie ponizasz na forum i masz ten kompleks nizszosci...chcesz byc pozniej wywyzszony, tak ?! 
...niezly Kuba z ciebie...cwaniaczek taki ! :D

J
Jestemsobie
W dniu 22.11.2016 o 21:47, czarna pantera napisał:

1. Staram sie jak moge, :)ale niestety w pewnych uzasadnionych klinicznych przypadkach (jak np. twoj), nie da sie delikatniej okreslic stanu umyslowego adwersarza...i to tak delikatnie...oj delikatnie. :D2. ...nie chodzi tutaj o to, ze ktos wyznaje inne poglady niz ja, nie, nie o to chodzi.Roznic sie mozna pogladami, nic w tym zlego. Sek jednak w tym, ze ja zawsze staram sie zrownac z poziomem dyskutanta.3. Wazne ze wiadomo o co chodzi...zwyczajnie odmienilem ten wyraz przez inny przypadek niz ty, ot i cale mecyje. :)4. Bardzo ! Lubie to ! :D ;)5. Staram sie...ale omnibusem nie jestem...dzieki za troske. :D6. A co do tego ksiedza ponad partiami, to posluchaj co mowi ksiadz w tym artykule.Najpierw posluchaj, a pozniej pisz.Uwazasz, ze ksiadz ten jest partyjny ?! :D 

Nie musi należeć do którejś z partii żeby z nią sympatyzować, a to już nie pozwala na bycie "ponad". A Ty nie traktuj rozmówców tak z góry, bo według Twojego własnego wyznania "kto się wywyższa, będzie poniżony".

c
czarna pantera
W dniu 22.11.2016 o 21:12, Jestemsobie napisał:

1. "Idioto", "durniu"... Widać nie potrafisz sklecić wypowiedzi, która nie zawiera wyzwisk2. pod adresem wyznających inne poglądy niż Ty.3. Poza tym nie "siemia" lecz "siemienia".4. Chcesz pouczać i poprawiać innych,5. sam uważaj na pisownię.6. A co do tych księży ponad partiami... niestety, coś Ci nie wyszło.

 

1. Staram sie jak moge, :)
ale niestety w pewnych uzasadnionych klinicznych przypadkach (jak np. twoj), nie da sie delikatniej okreslic stanu umyslowego adwersarza...i to tak delikatnie...oj delikatnie. :D
2. ...nie chodzi tutaj o to, ze ktos wyznaje inne poglady niz ja, nie, nie o to chodzi.
Roznic sie mozna pogladami, nic w tym zlego. Sek jednak w tym, ze ja zawsze staram sie zrownac z poziomem dyskutanta.
3. Wazne ze wiadomo o co chodzi...zwyczajnie odmienilem ten wyraz przez inny przypadek niz ty, ot i cale mecyje. :)
4. Bardzo ! Lubie to ! :D ;)
5. Staram sie...ale omnibusem nie jestem...dzieki za troske. :D
6. A co do tego ksiedza ponad partiami, to posluchaj co mowi ksiadz w tym artykule.
Najpierw posluchaj, a pozniej pisz.
Uwazasz, ze ksiadz ten jest partyjny ?! :D
 

J
Jestemsobie
W dniu 20.11.2016 o 09:20, czarna pantera napisał:

Idioto, czytasz czasami artykuly w ktorych sie wypowiadasz ? Ksiadz nie jest pisowcem ksiadz jest ponad wszelkimi partiami.Ponadto ludzie wierzacy to nie tylko pisowcy durniu.Zachowujesz sie na forum jak nie przymierzajac Ryszard Cyba. :DUspokoj sie i zaparz sobie siemia lnianego i sie napij, to na jakis czas powinno przyniesc ci ulge. :DP.S....aha...i jak wspomnialem juz wczesniej, zainwestuj (jak najszybciej) w slownik ortograficzny.To nie jest temat o szlakach turystycznych. :D

"Idioto", "durniu"... Widać nie potrafisz sklecić wypowiedzi, która nie zawiera wyzwisk pod adresem wyznających inne poglądy niż Ty. Poza tym nie "siemia" lecz "siemienia". Chcesz pouczać i poprawiać innych, sam uważaj na pisownię. A co do tych księży ponad partiami... niestety, coś Ci nie wyszło.

n
notariusz
W dniu 21.11.2016 o 22:18, Hiena..? napisał:

Przerażająca jest moralność niektórych pobożnych działaczek. Pokazywała się z matką w mediach , a teraz chce zagarnąć mieszkanie i wymusić dodatkowe pieniądze od rodziny za to, że od kilku miesięcy opiekuje się wiekową matką? Matka jeszcze żyje i nie jest ubezwłasnowolniona. To jest miłość i szacunek córki?? Czcij matkę swoją i ojca swego aż ostatnią koszulę zedrzesz z niego..?

 

Twoje rodzinne problemy nikogo nie interesuja.Matka przypisala mieszkanie swojej corce dobrowolnie, bo ona sie nia opiekuje, a ty mozesz sie obejsc smakiem nierobie.

H
Hiena..?
W dniu 21.11.2016 o 21:51, Gość napisał:

O rozum dla ciebie też się modlą. Serio.


Przerażająca jest moralność niektórych pobożnych działaczek. Pokazywała się z matką w mediach , a teraz chce zagarnąć mieszkanie i wymusić dodatkowe pieniądze od rodziny za to, że od kilku miesięcy opiekuje się wiekową matką? Matka jeszcze żyje i nie jest ubezwłasnowolniona. To jest miłość i szacunek córki?? Czcij matkę swoją i ojca swego aż ostatnią koszulę zedrzesz z niego..?
c
czarna pantera
W dniu 21.11.2016 o 21:51, Gość napisał:

1. O rozum dla ciebie też się modlą..2. Serio.

 

1.
Tak ?! O ! To mile ! Rozumu nigdy nie za/wiele ! :D
.
2.
Na serio ?
To tak na serio...post # 69 kojarzy mi sie ze skeczem pod tytulem "namiot" (kabaret neo - nowka)
Cytuje fragment:
" ...a mi sie wydaje ze tak nie bylo..." :D
 

G
Gość
W dniu 21.11.2016 o 21:47, czarna pantera napisał:

...ja pierdziu ! :blink: ...szok ! :DP.S.Pinky ! Co tam u ciebie slychac  ?! Zdrowy jestes ?! :D 

O rozum dla ciebie też się modlą. Serio.

c
czarna pantera
W dniu 21.11.2016 o 20:59, Pinky napisał:

Modlitwę, katolicy mogą pogodzić ze wszystkim. Nie tylko z wyzwiskami i rozsiewaniem oszczerstw, ale także, z masowymi morderstwami popełnionymi przez obrońców wiary katolickiej i jej rozlicznych, mrocznych interesów. Przykładem, jest rzeź hugenotów we Francji w Noc św. Bartłomieja. Rzeź, miała miejsce w nocy z 23 na 24 sierpnia 1572r. Nazwa pochodzi od św. Bartłomieja Apostoła, którego święto przypada właśnie na 24 sierpnia, rocznicę podstępnego mordu na hugenotach. Katoliccy żołnierze zabili w ciągu dwóch dni ok. 3 tys. hugenotów. Pierwszą ofiarą był przywódca hugenotów, admirał Gaspard de Coligny. Katoliccy żołnierze przebili go włócznią i wyrzucili za okno, gdzie został dobity. Mordy nie ograniczyły się do Paryża – do końca września w pogromach we Francji zginęło łącznie ok. 20 tys. ludzi.

 

...ja pierdziu ! :blink: ...szok !
:D
P.S.
Pinky ! Co tam u ciebie slychac  ?! Zdrowy jestes ?! :D
 

P
Pinky
W dniu 21.11.2016 o 14:56, Mizerykordia napisał:

Jak można pogodzić modlitwę z wyzwiskami i rozsiewaniem oszczerstw wie tylko słynna działaczka katolicka,która uczyła dzieci zasad wiary..??? Okazała swoje miłosierdzie usiłując słowem dobić jak sztyletem.

 

Modlitwę, katolicy mogą pogodzić ze wszystkim. Nie tylko z wyzwiskami i rozsiewaniem oszczerstw, ale także, z masowymi morderstwami popełnionymi przez obrońców wiary katolickiej i jej rozlicznych, mrocznych interesów. Przykładem, jest rzeź hugenotów we Francji w Noc św. Bartłomieja. Rzeź, miała miejsce w nocy z 23 na 24 sierpnia 1572r.

Nazwa pochodzi od św. Bartłomieja Apostoła, którego święto przypada właśnie na 24 sierpnia, rocznicę podstępnego mordu na hugenotach. Katoliccy żołnierze zabili w ciągu dwóch dni ok. 3 tys. hugenotów. Pierwszą ofiarą był przywódca hugenotów, admirał Gaspard de Coligny. Katoliccy żołnierze przebili go włócznią i wyrzucili za okno, gdzie został dobity. Mordy nie ograniczyły się do Paryża – do końca września w pogromach we Francji zginęło łącznie ok. 20 tys. ludzi.

M
Mizerykordia

Jak można pogodzić modlitwę z wyzwiskami i rozsiewaniem oszczerstw wie tylko słynna działaczka katolicka,która uczyła dzieci zasad wiary..??? Okazała swoje miłosierdzie usiłując słowem dobić jak sztyletem.

G
Gość

Módlmy się kórwa!

G
Gość
W dniu 19.11.2016 o 13:42, Gość napisał:

Dobra inicjatywa. Przydaje się do wielkich i codziennych problemów. Mamy mnóstwo rodzin rozbitych, pogubionych życiowo ludzi, ludzi którzy konają w osamotnieniu. Modlitwa uratowała już niejednego człowieka, a gdyby nie modlitwy warszawiaków w czasie wojny polsko - bolszewickiej, to dzisiaj byłby terror bolszewicki w całej Europie.

Powiedz to Macierewiczowi. Zaoszczędzimy na dronach i uzbrojeniu wszelakim. Wystarczy modlitwa, święcona woda, Jezus król alleluja i do przodu.

Dodaj ogłoszenie