Polska - Finlandia 5:1 MEMY Kamil Grosicki obalił Finlandię, Małgorzata Domagalik miała rację pisząc o Jerzym Brzęczku

Polska - Finlandia MEMYZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Twitter/Internet
W środę 7.10.2020 r. Polska wygrała z Finlandią 5:1 (3:0) w meczu towarzyskim rozegranym w Gdańsku. W internecie szczególnie głośno o hat tricku Kamila Grosickiego w I połowie. Zobacz MEMY po meczu Polska - Finlandia.

Internauci wpadli w zachwyt już po pierwszej połowie (połówce), gdy Turbo Grosik zdobył trzy gole. Przypomniano też o Małgorzacie Domagalik, na którą spadła fala krytyki po wydaniu książki o Jerzym Brzęczku "W grze" (selekcjoner jest współautorem wydawnictwa).

Zobacz MEMY po meczu Polska - Finlandia

Po przerwie swoje bramki dorzucili jeszcze Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik.

Polska - Finlandia 5:1 MEMY Kamil Grosicki obalił Finlandię,...

Polska - Finlandia 5:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Kamil Grosicki (9), 2:0 Kamil Grosicki (18), 3:0 Kamil Grosicki (38), 4:0 Krzysztof Piątek (53), 4:1 Ilmari Niskanen (68), 5:1 Arkadiusz Milik (87)

Polska: Bartłomiej Drągowski - Bartosz Bereszyński (62. Alan Czerwiński), Jan Bednarek, Sebastian Walukiewicz (46. Paweł Bochniewicz), Michał Karbownik - Damian Kądzior (82. Kamil Jóźwiak), Jakub Moder (61. Grzegorz Krychowiak), Karol Linetty, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki (62. Rafał Pietrzak) - Krzysztof Piątek (72. Mateusz Klich).

Finlandia: Jesse Joronen - Nikolai Alho, Leo Väisänen, Juhani Ojala, Daniel O'Shaughnessy (46. Jere Uronen), Juha Pirinen (46. Robert Taylor) - Rasmus Schüller, Thomas Lam (46. Ilmari Niskanen), Joni Kauko (62. Glen Kamara) - Fredrik Jensen (82. Pyry Soiri), Joel Pohjanpalo (62. Rasmus Karjalainen).

Sędziował: Michal Ocenas (Słowacja)