Polska - Serbia 18:24 RELACJA LIVE Półfinał MŚ w piłce ręcznej NA ŻYWO

Mecz Polska - Serbia w piłce ręcznej [TRANSMISJA ONLINE, RELACJA, GDZIE NA ŻYWO] EPA/GEORGI LICOVSKI
Mecz Polska - Serbia NA ŻYWO. ZOBACZ RELACJA LIVE W SERWISIE DZIENNIKZACHODNI.PL TRANSMISJA OD GODZ. 17.45.

MECZ POLSKA - SERBIA RELACJA LIVE:

Wielkie święto w hali w Belgradzie. Najlepszą zawodniczką meczu wybrano bramkarkę Serbii Katarinę Tomasević. W niedzielę o godz. 14.30 nasze panie zagrają z Danią o brąz mistrzostw świata. Transmisja w TVP 2. W drugim półfinale Brazylia wygrała z Danią 27:21 (14:10).

Koniec meczu - 24:18 dla Serbii

59 minuta - 23:17

58 minuta - Podwójne osłabienie Serbii, ale niewykorzystany karny

Trener Serbii poprosił o czas, nasz szkolenowiec prosi o jeszcze większą presję, będzie krycie indywidualne

57 minuta - karny dla Polski. Trafia Semeniuk-Olchawa, 22:16 i gramy w przewadze

55 minuta - wróciła Lekić i zdobyła swą siódmą bramkę - 22:15

Publika gwiżdże, kibice zrobili się trochę nerwowi

53 minuta - Szwed-Orneborg z bardzo daleka i mamy 21:15

52 minuta - trener Serbii, który daje pograć rezerwowym, poprosił o przerwę

51 minuta - broni Gapska, ale Szwed w poprzeczkę

50 minuta - 21:14, po kontrze trafia Szwed-Orneborg

49 minuta - Wojtas w poprzeczkę. Publika zachwycona

48 minuta - 20:13, ale szybko 21:13

46 minuta - go dla Polski w osłabieniu 20:12

46 minuta - jest 20:11, Niedźwiedź dwie minuty kary

43 minuta - 19:10 i 19:11

44 minuta - Kulwińska dobija odbitą piłkę i jest 18:10.

43 minuta - trafia Niedźwiedź i jest 18:9

Serbscy kibice są coraz bardziej pewni sukcesu swej drużyny.

41 minuta - faul w ataku Kudłacz

40 minuta - tracimy gola w przewadze - 18:8

40 minuta - dwie minuty kary dla Ognjenović

39 minuta - rzut Kudłacz 17:8

38 minuta - wreszcie! Trafia Jochymek i jest 17:7

37 minuta - nasze trafiają w słupek. Polska bez gola przez 14 minut!

Trener Rasmussen apeluje o większą agresję w grze Polek. Mecz jest pewnie pozamiatany, ale wynik mozna poprawić.

36 minuta - Lekić z daleka i jest 17:6. Czas dla Polski.

36 minuta - polska akcja kończy się podanie w aut

35 minuta - nasze wciąż bez bramki w drugiej połowie.

34 minuta - jest już 16:6

32 minuta - Wysokińska broni, ale nasze znów nie rzucają

31 minuta - gramy. Zaczynamy od niecelnego strzału Polek

Koniec pierwszej połowy. Serbia prowadzi 14:6.

Koniec pierwszej części po niecelnym wolnym Wojtas

30 minuta - tym razem broni Wysokińska

30 minuta - czas dla Serbii. Trener Sasza Boszković tłumaczy, jak zespół ma rozegrać końcówkę I połowy.

29 minuta - rzut Siódmiak broni Risović

29 minuta - 14:6...

28 minuta - można się załamać, druga bramkarka Serbii też broni jak natchniona.

27 minuta - karny dla Serbii, trafia Lekić 13:6

27 minuta - dalej 12:6

25 minuta - w bramce Serbii Risović i ona też broni rzut Polki. U nas między słupkami Wysokińska.

24 minuta - trafia Stasiak i mamy 12:6

23 minuta - wreszcie gol dla Polski, Kulwińska 11:5

22 - tym razem Tomasević obroniła rzut Stasiak, a Serbki coraz pewniejsze - 11:4

21 minuta Lekić i 10:4

20 minuta - po kontrze strzela nam bramkę... obrotowa, 9:4 dla Serbii

19 minuta - Kulwińska w słupek

18 minuta - Tomasević ponownie broni!

17 minuta - robi się coraz trudniej 8:4. Kim Rasmussen bierze czas. Trener Polek radzi, aby nie rzucać w bramkarkę, tylko obok jej nóg.

16 minuta - znów nasze nieskuteczne, kontra i 7:4. Publika szaleje.

15 minuta - 6:4

14 minuta - Polki prawie pięć minut nie strzeliły, ale teraz Wojtas i Niedźwiedź i jest 5:4 dla Serbii

13 minuta - już 5:2. Bramkarka Serbii obroniła 9 rzutów na 11 prób.

12 minuta - 4:2 dla Serbii, na parkiet wchodzi Wojtas

11 minuta - znów broni Gapska, mamy akcje na remis, ale Grzyb obok bramki!

10 minuta - 3:2 dla Serbii, a Niedźwiedź nie trafia, broni Tomasević

9 minuta - Siódmiak i jest 2:2

8 minuta - Serbki przerwały serię bez gola - 2:1 dla gospodyń

7 minuta - ele nerwy, nie trafia Damjanović

6 minuta - broni Gapska, dalej 1:1

5 minuta - Niedźwiedź 2 minuty kary, jest 1:1

4 minuta - nasze dobrze bronią, nie ma gola dalej 1:0 dla Serbii. Kinga Grzyb 1:1!

3 minuta - broni Gapska, dalej tylko 1:0. Dwie nasze akje bez gola.

2 minuta - żółta kartka dla Kingi Grzyb, 1:0 dla Serbii

1 minuta - na razie bez bramek

18 - najskuteczniejsza Polka Alina Wojtas zaczyna na ławce

17.59 - pamiętajmy, że Serbki wygrały w półfinale z Norwegią. To najlepsza ich rekomendacja

17.57 - serbski hymn mniej dynamiczny, ale rywalki również dobrze śpiewają

17.56 - grają hymny. Nasze panie jak zwykle dziarsko śpiewają Mazurka Dąbrowskiego

17.55 - hala w Belgradzie wypełniona po brzegi. Nie będzie łatwo z taką publiką...

17.53 do meczu zostały już minuty. Jesteśmy pod wrażeniem prezydenta Komorowskiego, który DZIŚ pogratulował naszym piłkarkom awansu do półfinału MŚ.