Polski Ekogroszek — ciepło na dłużej!

Materiał informacyjny PGG

Lato, lato, już po lecie.

Co prawda pogoda wciąż nas rozpieszcza, ale nie potrwa to niestety długo. Chłodne poranki już dają odczuć, że zbliża się jesień. To idealny moment, by zaopatrzyć się w opał na zimę – póki jeszcze można go wygodnie odebrać od przewoźnika, nie w deszczu i mrozie, lecz komfortowo, przed załamaniem pogody.

Czym kierujemy się przy wyborze opału na zimę?

Dostępnych na rynku rozwiązań grzewczych jest naprawdę wiele. Czym kierują się konsumenci, dokonując wyboru? Nie jest dużym zaskoczeniem, że dominują kwestie ekonomiczne. Aż 69% badanych (Źródło danych – regiodom.pl) deklaruje, że głównym czynnikiem wyboru jest cena. Jednak coraz bardziej rośnie też świadomość ekologiczna i 48% badanych konsumentów zwraca uwagę właśnie na kwestię ekologii. 29% ankietowanych ceni sobie łatwość transportu i fakt, że opał może zostać dostarczony bezpośrednio do domu.

Jak widać, coraz więcej konsumentów bierze pod uwagę czynniki poza cenowe, jednak te, wciąż są dla nich najistotniejsze. Czy istnieje zatem rozwiązanie opałowe, które jest w stanie zadowolić nawet tych najbardziej wymagających?

Polska myśl techniczna.

Wychodząc naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom klientów, Polska Grupa Górnicza S.A. wprowadziła do oferty innowacyjne paliwa węglowe charakteryzujące się wysoką wartością opałową i niską zawartością zanieczyszczeń. Wysokoenergetyczne ekologiczne paliwa wytwarza się w złożonym, innowacyjnym procesie technologicznym, a optymalizacji technologii towarzyszy szereg wieloetapowych testów. Ekogroszki Karlik, Pieklorz czy Retopal są nie tylko źródłem ciepła, ale i autentycznej satysfakcji użytkowników. Warto pamiętać, że fundamentem uzyskania pożądanych rezultatów energetycznych i ekologicznych jest stosowanie paliw o parametrach określonych przez producenta kotła.

Ekspert od grzania i budżetu nieprzepalania.

Świetne parametry to jedno, ale co z ceną, która wciąż jest najważniejsza dla konsumentów? Biorąc pod uwagę właściwości produktów i jakość potwierdzoną certyfikatem – ceny są bardzo konkurencyjne i atrakcyjne dla odbiorców. Wielu z nich zamawia towar regularnie na sklep.pgg.pl.

Ciepło z dostawą do domu.

Produkty z oferty PGG można obecnie kupić:
- WYGODNIE w sklepie internetowym PGG na sklep.pgg.pl
- TRADYCYJNIE, BEZPOŚREDNIO w punkcie sprzedaży drobnicowej na terenie kopalni,
- BLISKO DOMU u Autoryzowanego Sprzedawcy Węgla PGG.
Dane kontaktowe dostępne są na stronie www.pgg.pl

Dla osób mieszkających z dala od regionów górniczych rekomenduje się zakupy w e-sklepie z oferowaną przez PGG usługą transportu – będzie ona kosztować tyle samo do Gdańska co do Opola, czy Częstochowy, pomimo większej odległości.
Warto też skorzystać z fachowej pomocy Autoryzowanych Sprzedawców Węgla PGG, którzy swoje punkty sprzedaży mają zlokalizowane prawie w całym kraju – dane kontaktowe dostępne są na www.pgg.pl – z uwagi na lokalny charakter ich działalności i bliskość do klienta, koszty transportu też będą zapewne atrakcyjne dla odbiorców.

Zawsze też można skorzystać z opcji odbioru osobistego – odebrać towar swoim środkiem transportu czy pojazdem wybranego przez siebie przewoźnika. Z tego rozwiązania, biorąc pod uwagę bliskość kopalń, będą pewnie najbardziej zadowoleni mieszkańcy Śląska czy Małopolski oraz osoby mające w sąsiedztwie Autoryzowanego Sprzedawcę Węgla PGG. Warto pamiętać, że jest to opcja dostępna również w e-sklepie - wydawanie towaru jest realizowane przez Zakład Produkcji Ekopaliwa w Woli, przy ul. Kopalnianej 10, zaledwie 10 km od Oświęcimia.

Już taki jestem Ciepły Drań…

Słuchacze stacji radiowych w całej Polsce, m.in. Radiu Zet czy RMF FM już zapewne poznali sympatycznego Ciepłego Drania, czyli bohatera nowej, wyjątkowej kampanii reklamowej Ekogroszku Karlik. Za jej pomocą Polska Grupa Górnicza, chce przekonać wszystkich tych, którzy palą mniej ekologicznym opałem do zmiany na lepszy w wielu obszarach produkt PGG.
Karlik to postać przyjazna i pełna ciepła, lecz nie brakuje mu też siły — w końcu to Ekogroszek z polskich kopalń!

Napisany na potrzeby kampanii utwór „Ciepły Drań" — inspirowany „Zimnym Draniem”, śpiewanym niegdyś przez mistrzów kalibru Mieczysława Fogga czy Eugeniusza Bodo — nucą już słuchacze w całej Polsce.

O Polskiej Grupie Górniczej.

Polska Grupa Górnicza jest największym przedsiębiorstwem górniczym w Europie i największym producentem węgla kamiennego w Unii Europejskiej. Co roku, za sprawą innowacyjnych i ekologicznych produktów dostarcza ciepło do domów w całej Polsce.

Ekogroszku Karlik szukaj na sklep.pgg.pl

Dodaj ogłoszenie