Ponad 40 milionów szczęśliwie odchudzonych klientów!

Materiał informacyjny "HOL-TRADE"

Dieta 1:1 by Cambridge Weight Plan (dawniej Dieta Cambridge) działa! To sprawdzony od wielu lat plan odchudzania przynoszący efekty. Wielką zaletą diety są gotowe, w pełni odżywcze posiłki z możliwością dostawy do domu!

Stosując Dietę 1:1 jesteś pod stałą opieką Konsultanta, który wskaże Ci jak efektywnie stosować plan Diety 1:1. To Twój osobisty dietetyk, który będzie Ci kibicować i wspierać na każdym etapie diety, również po jej zakończeniu, aby zapobiec efektowi jo-jo. Razem z Twoim Konsultantem dopasujecie dietę do Twojego stylu i trybu życia.

Myślisz, że dieta musi być nudna i monotonna? Nic bardziej mylnego! Program odchudzający Diety 1:1 oferuje wiele smakowitych posiłków takich jak: zupy, owsianki, napoje, smoothies, ryże i makarony, a nawet dietetyczne batony i ciasteczka czekoladowe. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Czy wiesz, że dowolny posiłek Diety 1:1 zapewnia co najmniej 33% dziennego zapotrzebowania na wszystkie składniki odżywcze. Możesz go zatem stosować jako element diety redukcyjnej albo jako odżywczy posiłek w ciągu dnia, np. baton na II śniadanie do kawy lub spaghetti o smaku bolognese na niskokaloryczną kolację!

Zobacz opinie na temat diety osób, które z sukcesem wygrały walką z nadwagą czy wręcz otyłością. Dołącz do grupy szczęśliwych klientów Diety 1:1 by Cambridge Weight Plan. Załóż konto a dietetyk skontaktuje się z Tobą i wprowadzi w plan odchudzania, a następnie wyśle produkty w dowolne miejsce na terenie Polski.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Diety 1:1 ZADZWOŃ +48 600 42 42 37 (pon.-pt. 10.00-18.00) lub napisz centrum.katowice@dieta-cambridge.pl

www.dieta1-1.pl
Zobacz kanał Yotube

Dodaj ogłoszenie