Potworny wypadek w Sosnowcu: W centrum miasta zginął 22-latek. To był koszmar. Alfa romeo wbiła się w stalową latarnię

redZaktualizowano 
Dramatyczny wypadek w Sosnowcu: 22-latek alfą romeo wbił się w stalową latarnię Zdjęcie Czytelnika
Wypadek w Sosnowcu okazał się tragiczny. W piątek, 26 lipca, doszło do potwornego wypadku w centrum Sosnowca. Na wysokości dworca PKP w centrum Sosnowca na ul. 3 Maja 22-letni kierowca alfy romeo uderzył z impetem w przydrożną, stalową latarnię. Zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek w Sosnowcu: Zginął 22-latek. Uderzył alfą romeo w latarnię

Do wypadku doszło około godz. 20 w piątek, na ul. 3 Maja w Sosnowcu. Kierowca alfy romeo 156 kombi zjechał z drogi i uderzył w przydrożną, stalową latarnię. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe i policję. Mimo reanimacji, 22-letni kierowca alfy romeo zmarł. Jechał sam.

Zobaczcie zdjęcia z wypadku:

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

AKTUALIZACJA, 27 lipca, godz. 9.30

Wiadomo już, że kierowca alfy romeo wjechał w słup oświetleniowy po kolizji z fiatem bravo. W fiacie jechały trzy osoby.

- Wszystkie te osoby były trzeźwe - mówi asp. szt. Sonia Kepper, rzecznik prasowy KMP w Sosnowcu. - Nie odniosły obrażeń. Prokurator prowadząca sprawę zdecydowała o zatrzymaniu kierowcy fiata.

Prokurator nie wyraziła zgody na udzielanie informacji na temat szczegółów przebiegu wypadku.

Potworny wypadek w Sosnowcu: W centrum miasta zginął 22-late...

Zobaczcie koniecznie

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 48

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Złośnik

Ależ jak mógł się nie zawinąć na latarni jak ścigał się matoł z fistem w centrum miasta. Złą decyzją było wydanie prawa jazdy baranowi.

G
Gość

Dajcie już spokój. Podjął złą decyzję, która w jednej chwili przekreśliła resztę życia. Z jednej strony żal , bo głupio postąpił, z drugiej radość ze nie zabrał nikogo ze sobą. Ale cokolwiek tutaj nie napiszecie, czasu to nie wróci. Niech każdy wyciagnie z tego lekcję. Pozwólmy rodzinie i przyjaciołom na godne pożegnanie. Jeśli naprawdę się ścigali, to jego rywale muszą z tym żyć do końca życia, nie wiem czy może być gorsza kara.

G
Gość
2019-07-28T12:41:10 02:00, Gość:

Bardzo dobrze sie stalo, tak powinni konczyc piraci drogowi.

2019-07-28T13:45:22 02:00, Gość:

Człowieku pomyśl co ty piszesz na forum publicznym. On miał przed sobą całe życie. Zastanów się w jakiej sytuacji są jego rodzice i najbliższi. Tej tragedii nie zapomną do końca życia i będą żyć z taką świadomością

2019-07-28T17:00:57 02:00, Żałować??:

Rodziców - tak, szkoda. Ale gościa, który w p...nym centrum miasta robi wyscigi na bus pasie, w otoczeniu dziesiątków ludzi i dzieci, ponad stówą i bez pasów - mam żałować?! Ani mi się śni! Może Ty zrobisz czarny marsz i kredkami pomaluj ulicę, ale dla mnie to był potencjalny morderca niewinnych ludzi. Mogłem tam iść z dzieckiem 30 minut później niż byłem!! Gdyby mi je zabił?! Przy takiej prędkości w centrum to prawie pewna śmierć. Jego lub innych. Prawie???? Co ja mówię!

2019-07-28T19:13:55 02:00, Gość:

A jak by twoje dziecko zginęło w taki sposób to też powiesz "bardzo dobrze się stało, tak powinni kończyć piraci drogowi"?

2019-07-28T19:36:06 02:00, Gk:

Tak. Bo to by znaczyło, że moje dziecko jest potencjalnym MORDERCĄ. Byłoby mi bardzo ciężko na sercu, że wychowałem kogoś takiego. A teraz ckliwości na bok - tacy ludzie zabijają, dosłownie mordują niewinnych. Pół biedy jak siebie, ale mój brat zginął w wypadku, w którym kierowca robił wyścigi z innym w 2002r. Od tej pory nie mam cienia litości dla takich ludzi. A jeśli moje dziecko miałoby to zrobić, to nie byłoby moim dzieckiem. I mam w d... jak to ocenisz ż perspektywy swego ciepłego fotelika i kapci.

2019-07-28T22:10:09 02:00, Gość:

Kolega dobrze pisze gdyby nie słup to by mógł zabić niewinnych ludzi

2019-07-29T17:36:36 02:00, Gość:

Kolega bardzo dobrze napisał

2019-07-29T21:52:25 02:00, Gość:

Człowieku....to był przypadek..!!!!!!!...a serce pęka mamie, dziewczynie,i wszystkim co go znali,,, ból okropny....

Przypadkiem się ścigał z innym autem hahahaah, chciał być kozakiem to teraz ma

G
Gość
2019-07-30T08:15:08 02:00, Gość:

Człowieku,daruj sobie takie komentarze!!! Nie znasz szczegółów to zamilcz, a prywatne zdanie zachowaj dla siebie.To nie Ty jesteś sędzią w tej tragicznej sprawie.

2019-07-30T12:13:33 02:00, Gość:

Sędzią okazał się słup...

2019-07-30T13:15:19 02:00, Gość:

A gdy doświadczysz taki ból,to może zrozumiesz..... człowieku bez uczuć.......😱co czuje się w takiej sytuacji 😥😣😥

2019-07-30T14:30:42 02:00, Gość:

A co się ma czuć? Młody człowiek na własne życzenie pozbawił się przyszłości. Żal. Ulga że nie zabrał nikogo ze sobą.

Bardzo dobrze napisane

G
Gość

Dlaczego w ogóle nie ma wyłączonych tu komentarzy bo to co tu wypisują jest okropne

G
Gość
2019-07-29T17:34:34 02:00, Gość:

Przecież oni się scigali totalni imbecyle, dobrze że 1 zginął może reszczcie przez to pójdzie po rozum do głowy

Uważaj na siebie ..... żeby i Tobie się krzywda nie stała.

...za to,,,,,dobrze że zginął,,,,,

G
Gość
2019-07-30T13:19:19 02:00, Ola:

Wie ktoś może kiedy i gdzie pogrzeb?

Tak...a kim jesteś dla K???

G
Gość
2019-07-30T08:15:08 02:00, Gość:

Człowieku,daruj sobie takie komentarze!!! Nie znasz szczegółów to zamilcz, a prywatne zdanie zachowaj dla siebie.To nie Ty jesteś sędzią w tej tragicznej sprawie.

2019-07-30T12:13:33 02:00, Gość:

Sędzią okazał się słup...

2019-07-30T13:15:19 02:00, Gość:

A gdy doświadczysz taki ból,to może zrozumiesz..... człowieku bez uczuć.......😱co czuje się w takiej sytuacji 😥😣😥

2019-07-30T14:30:42 02:00, Gość:

A co się ma czuć? Młody człowiek na własne życzenie pozbawił się przyszłości. Żal. Ulga że nie zabrał nikogo ze sobą.

Proszę...nie komentuj człowieku z żelaznym , zimnym sercem...

G
Gość
2019-07-30T08:15:08 02:00, Gość:

Człowieku,daruj sobie takie komentarze!!! Nie znasz szczegółów to zamilcz, a prywatne zdanie zachowaj dla siebie.To nie Ty jesteś sędzią w tej tragicznej sprawie.

2019-07-30T12:13:33 02:00, Gość:

Sędzią okazał się słup...

2019-07-30T13:15:19 02:00, Gość:

A gdy doświadczysz taki ból,to może zrozumiesz..... człowieku bez uczuć.......😱co czuje się w takiej sytuacji 😥😣😥

A co się ma czuć? Młody człowiek na własne życzenie pozbawił się przyszłości. Żal. Ulga że nie zabrał nikogo ze sobą.

G
Gość
2019-07-30T13:11:37 02:00, Gość:

Zna ktoś szczegóły czy nie jedno jest pewne jechał tak szybko że wbił się w ten słup a jakby tak trafił w przystanek masa ludzi tam czeka na autobus

Niech ktoś napisze....kto to wszystko widział ..czy przed nimi było jeszcze jedno auto???

O
Ola

Wie ktoś może kiedy i gdzie pogrzeb?

G
Gość
2019-07-30T08:15:08 02:00, Gość:

Człowieku,daruj sobie takie komentarze!!! Nie znasz szczegółów to zamilcz, a prywatne zdanie zachowaj dla siebie.To nie Ty jesteś sędzią w tej tragicznej sprawie.

2019-07-30T12:13:33 02:00, Gość:

Sędzią okazał się słup...

2019-07-30T13:15:19 02:00, Gość:

A gdy doświadczysz taki ból,to może zrozumiesz..... człowieku bez uczuć.......😱co czuje się w takiej sytuacji 😥😣😥

Bólu można było uniknąć wystarczyłaby wyobraźnia

G
Gość
2019-07-30T08:15:08 02:00, Gość:

Człowieku,daruj sobie takie komentarze!!! Nie znasz szczegółów to zamilcz, a prywatne zdanie zachowaj dla siebie.To nie Ty jesteś sędzią w tej tragicznej sprawie.

2019-07-30T12:13:33 02:00, Gość:

Sędzią okazał się słup...

A gdy doświadczysz taki ból,to może zrozumiesz..... człowieku bez uczuć.......😱co czuje się w takiej sytuacji 😥😣😥

G
Gość

W wieku 22 lat powinno już się wiedzieć co się robi zginoł na własne życzenie

G
Gość

Zna ktoś szczegóły czy nie jedno jest pewne jechał tak szybko że wbił się w ten słup a jakby tak trafił w przystanek masa ludzi tam czeka na autobus

Dodaj ogłoszenie