Pożar autobusu w Bytomiu. 20 pasażerów uciekało z płonącego autobusu ZDJĘCIA

MJZaktualizowano 
Pożar autobusu w Bytomiu w dzielnicy Karb Krzysztof Wróbel
Pożar autobusu w Bytomiu, w dzielnicy Karb (ulica Konstytucji). Płomienie objęły autobus linii nr 39. Kierowca początkowo chciał sam ugasić ogień, ale mu się to nie udało. 20 pasażerów uciekało z płonącego wozu. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która mogła jedynie dogasić płonący autobus. Trzeba było także usunąć ogromną plamę oleju, co spowodowało utrudnienia w ruchu przez kilka godzin.

Pożar autobusu w Bytomiu Karbiu

Jak informują nas służby, autobusem linii 39 jechało 20 osób. Pożar wybuchł, kiedy autobus przejeżdżał przez dzielnicę Karb obok supermarketu Netto (ulica Konstytucji).

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Kierowca, gdy zauważył ogień ewakuował wszystkich pasażerów i próbował samemu ugasić pożar. Był jednak zmuszony wezwać straż, która aktualnie dogasza autobus.

Nie przegapcie

Służby muszą także usunąć z jezdni 500 metrową plamę oleju. Potrwa to kilka godzin. Kierowcy będą muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu.

Pożar autobusu w Bytomiu. 20 pasażerów uciekało z płonącego ...

Zobaczcie koniecznie

Bytom: pożar autobusu przy skrzyżowaniu ul. Konstytucji z DK...

Zaskakująca wystawa STOP SMOG w Katowicach

Najciekawsze startupy na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

V
V.
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

2019-05-30T00:50:03 02:00, Do debila zza Brynicy:

Tak się składa gorolu, że w Sosnowcu w zeszłym miesiącu dwa spaliły się ;) idź być głupim tam u siebie i nie udzielaj się publicznie.

To jeden z komentarzy z cyklu "kiedy masz kompleksy i nie wiesz, jak się dowartościować"...

V
V.
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

2019-05-29T22:39:43 02:00, Gość:

Bajki opowiadasz , wszędzie się może to zdarzyć ze się pojazd może zapalić. W sumie sosnowiec jest sławny z różnych rzeczy , brakuje mu tylko jarającego pojazdu więc czekamy .

2019-05-29T23:11:45 02:00, rr:

nawet nie ma opcji żeby się zajarał prędzej w Siemianowicach

2019-05-31T06:53:16 02:00, Miki:

Palił się w Strzemieszycach a to przecież autobusy Sosnowieckie

W Kwietniu, albo Marcu się spalił jeden z Sosnowskich Urbino.

V
V.
2019-05-30T16:42:39 02:00, Wilk:

Kto kupuje ruski albo białoruski sprzęt?

Kłosok i inne pseudo firmy....

M
Miki
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

2019-05-29T22:39:43 02:00, Gość:

Bajki opowiadasz , wszędzie się może to zdarzyć ze się pojazd może zapalić. W sumie sosnowiec jest sławny z różnych rzeczy , brakuje mu tylko jarającego pojazdu więc czekamy .

2019-05-29T23:11:45 02:00, rr:

nawet nie ma opcji żeby się zajarał prędzej w Siemianowicach

Palił się w Strzemieszycach a to przecież autobusy Sosnowieckie

W
Wilk

Kto kupuje ruski albo białoruski sprzęt?

P
Pasazer
2019-05-29T20:46:46 02:00, Pasazer:

Jechalem w tym autobusie i nikt nie uciekal pasazer powiadomil kierowce ze sie zaczyna palic kierowca zjechal i nie wiedzial co robic i nie bylo 20 pasazerow tylko z 14 max i to pasazer zadzwonil na straz

2019-05-30T10:23:09 02:00, Gość:

Pamięta Pan numer wew. tego autobusu, nie był to czasem 51?

Chyba tak ale nie jestem pewien

G
Gość
2019-05-29T20:46:46 02:00, Pasazer:

Jechalem w tym autobusie i nikt nie uciekal pasazer powiadomil kierowce ze sie zaczyna palic kierowca zjechal i nie wiedzial co robic i nie bylo 20 pasazerow tylko z 14 max i to pasazer zadzwonil na straz

Pamięta Pan numer wew. tego autobusu, nie był to czasem 51?

r
rr
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

2019-05-30T00:50:03 02:00, Do debila zza Brynicy:

Tak się składa gorolu, że w Sosnowcu w zeszłym miesiącu dwa spaliły się ;) idź być głupim tam u siebie i nie udzielaj się publicznie.

taaa ciekawe gdzie chyba w chebziu

D
Do debila zza Brynicy
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

Tak się składa gorolu, że w Sosnowcu w zeszłym miesiącu dwa spaliły się ;) idź być głupim tam u siebie i nie udzielaj się publicznie.

C
Cebula

Mnie interesuje jedno. Samochody przewoźnika Pawelec a już tym bardziej wóz #121 są wyposażone w systemy gaśnicze komory silnika. Czyżby ktoś go celowo uszkodził?? Czy może też był niesprawny??... Jeśli w tej firmie nic się nie zmieni to nie będzie lepiej, wgrywanie przetargów za "stawki głodowe"/wzkm tak się właśnie kończy.

h
huj
2019-05-29T23:55:00 02:00, Gość:

Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania.

Mam 24 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek.

Złap mnie pod loginem lena24 na portalu randkowym:

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

www.wyspakobiet.eu/ela24

spierdalaj debilu

r
rr
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

2019-05-29T22:39:43 02:00, Gość:

Bajki opowiadasz , wszędzie się może to zdarzyć ze się pojazd może zapalić. W sumie sosnowiec jest sławny z różnych rzeczy , brakuje mu tylko jarającego pojazdu więc czekamy .

nawet nie ma opcji żeby się zajarał prędzej w Siemianowicach

G
Gość
2019-05-29T19:10:35 02:00, rr:

to tylko bytom normalka w Sosnowcu coś takiego nie miało by miejsca

Bajki opowiadasz , wszędzie się może to zdarzyć ze się pojazd może zapalić. W sumie sosnowiec jest sławny z różnych rzeczy , brakuje mu tylko jarającego pojazdu więc czekamy .

K
Kierowca

Białe autobusy i wszystko jasne. Złom który nie powinien na drogi wyjeżdżać

P
Pasazer

Jechalem w tym autobusie i nikt nie uciekal pasazer powiadomil kierowce ze sie zaczyna palic kierowca zjechal i nie wiedzial co robic i nie bylo 20 pasazerow tylko z 14 max i to pasazer zadzwonil na straz

Dodaj ogłoszenie