PP: Skra Częstochowa - Lech Poznań 0:3. W Poznaniu bez sensacji. Zobaczcie zdjęcia

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Robert Woźniak
W 1/32 Fortuna Pucharu Polski Skra Częstochowa przegrała 0:3 z Lechem Poznań. Chociaż formalnie gospodarzem był pierwszoligowiec, to spotkanie rozegrano w stolicy Wielkopolski. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Mecz 1/32 Fortuna Pucharu Polski miał się odbyć w Częstochowie, ale zgody nie wyraził Polsat. Gospodarzem była więc Skra, ale spotkanie rozegrano na arenie Lecha Poznań.

Faworyt nie zawiódł i przejął na murawie całkowitą kontrolę, nie forsując tempa, ale przewaga w wyszkoleniu wystarczyła, by nawet bez fajerwerków objąć prowadzenie, a w drugiej połowie je podwyższyć.

W 80 minucie wydawało się, że trochę emocji jednak będzie, bo Mikołaj Kwietniewski po efektownej akcji trafił do siatki Lecha, jednak już na początku akcji był spalony. Poznaniacy wzięli sobie to ostrzeżenie do serca i po chwili definitywnie „zamknęli” spotkanie.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Skra Częstochowa - Lech Poznań.