Prezent na Dzień Dziecka: co kupić na DZIEŃ DZIECKA? PREZENT DLA DZIECI na dzień dziecka

  • Dziennik Zachodni

KL

Prezent na Dzień Dziecka: Już za kilka dni nasze pociechy będą obchodzić swoje święto. Chciałbyś kupić swojemu dziecku coś fajnego, ale nie wiesz co? Podpowiadamy. W galerii znajdziecie TOP 10 propozycji na prezent na Dzień Dziecka. Bo Dzień Dziecka powinien być wyjątkowy.

Prezent na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka już 1 czerwca. To wielkie święto nie tylko wszystkich maluchów, ale też i tych nieco starszych. Co kupić swojej dziecku na dzień dziecka? W naszej galerii znajdziesz zarówno bardziej tradycyjne propozycje, jak i te nico bardziej awangardowe. Zobaczcie jaki prezent na dzień dziecka na pewno będzie trafiony.

ZOBACZ PREZENTY NA DZIEŃ DZIECKA
na zdjęciach

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.06.2018, 14:00

Z ostatnio przeczytanych bardzo spodobała mi się "Był sobie szczeniak Ellie" :)

04.06.2018, 14:15

Razem z mężem mieliśmy problem co kupić naszym pociechom w tym roku na Dzień Dziecka. Natknęliśmy się na stronę krainadziecka.net.pl i tam udało nam się znaleźć świetne zabawki. Nasz synek, który obecnie bawi się w paleontologa był zachwycony grą Świat Dinozaurów. Wybór na tej stronie jest ogromny, od zabawek po wózki dla dzieci. Polecamy wszystkim, którzy nie wiedzą co kupić swoim dzieciom na prezent :)

22.05.2018, 14:33

Dużo promocji zrobili w Empiku Online - cała kategoria mocno przeceniona. A jeśli chodzi o to, co konkretnie, to chyba klasycznie - gry planszowe, klocki Lego. My raczej unikamy kupowania gier komputerowych itp. Zbyt wcześniej na to. Wiem, że ludzie kupują też smartwatche, ale to nie pod moje dzieci.

19.05.2018, 16:51

dla dziecięcio latka fajny pomysł - będzie zachwycony :)

18.05.2018, 11:35

my kupujemy naszemu 10 latkowi elektryczną deskorolkę (model skymaster wheels). czytaliśmy sporo dobrych recenzji i liczymy że prezent się spodoba, a jak nie to mąż już jest chętny na "przejęcie" prezentu

12.05.2018, 11:11

Polecam te pufy są trafem w dziesiątkę
, www.pufasako.pl

27.03.2018, 14:07

Ja rower w Bikeovo - polecam, świetnej jakości sprzęt, miła obsługa i spory wybór.

15.02.2018, 17:54

Polecam kupić kolejek drewnianą od Polskiego producenta: www.kolejkidrewniane.pl

22.01.2018, 22:13

Ja ostatnio trafiłam na stronke z grami, konsoleigry chyba i są fajne gry w super niskich cenach, wiec jak twoje dziecko gra, to moze w to celowac?

22.12.2017, 15:24

Patrzcie tutaj - empik.com/ting Kupiłam to mojemu dziecku na gwiazdkę, w niedzielę zobaczymy jaki będzie odbiór, ale tak sprawdzałam czy na pewno działa i wygląda to ciekawie. To długopis odczytuje komunikaty po najechaniu na treść, albo wydaje odgłosy zwierząt, które są pod nim. Uważam, że pod pięciolatka to super prezent.

19.12.2017, 19:03

Chyba najlepiej coś, co je ucieszy. Głupio też jest dawać same pieniążki. Ja w tym roku kupowałam playstation :) Teraz na gwiazdkę dokupuję mu grę Star Wars Battlefront II i jeszcze jakąś jedną gierkę z Konsole i Gry, bo mają mega niskie ceny, opłaca się.

02.12.2017, 14:07

Tutaj sprawdza się znane powiedzenie, małe dzieci - mały problem, duże dzieci - duży problem, ja teraz jestem na etapie szukania inspiracji co do prezentów gwiazdkowych i jak jeszcze na córkę, męża i rodziców mam jakieś koncepcję to z nastoletnim synem mam największy dylemat, widziałam, że w media expercie jest jakiś zestaw konsola i fifa zrabatowana, ale się waham czy to dobry pomysł, chociaż z drugiej strony na pewno będzie przeszczęśliwy... :D

16.11.2017, 15:07

A ja jestem za grami planszowymi dla dzieciakow, tylko nie jakimis dennymi tylko takimi, ktore pomagaja sie dziecku roziwijac. Na Remadays w tamtym roku kupilam kilka gier tylko dlatego, ze nigdzie wczesniej ich nie widzialam i byłam ciekawa, do tego wystawca bardzo je zachwalal, wiec sprobowalam. Na nastepne targi jade po nowosci, gry planszowe teraz to w naszym domu standard po kolacji, a co najwazniejsze dzieciaki same sie upominaja, zeby w nie grac.

08.11.2017, 19:36

Fajnie masz

17.09.2017, 08:33

Mi koleżanka poleciła sklep www.unicatshop.com w zależności od tego ile dzieciaczek ma lat to można wybrać np deskorolkę i ja taką kupiłam i co jest fajne to świeci w ciemności a dla tych już " dzieci młodzieżówki " to mają np obudowy drewniane na telefon albo zegarki ladne np.

09.08.2017, 23:10

Jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci, i to jeszcze takie konkretne i w naprawdę fajnej cenie - polecam poszukać np. gier planszowych. Tailor games ma sporo super pozycji za około 50 zł i mniej. No i same gry planszowe znowu baaaardzo wracają do łask i masa osób w nie gra

27.07.2017, 21:14

Ja moim chłopakom kupiłam bramki piłkarskie z misiedwa, szczerze mówiąc nie myślałam, że zrobią aż taką furorę a tu proszę, moje dzieciaki kochają spędzać czas w ogrodzie.

14.07.2017, 08:45

Co prawda juŅ po Dniu Dziecka, ale dla dzieciaków zawsze trafi się jakaś okazja i warto szukać inspiracji ;) Moja córa jakiś czas temu od chrzestnej dostała tablicę z eduart.eu, akurat z mapę Polski. Przyznam, że bardzo spodobał mi się taki pomysł :) Jest to przydatna rzecz, która faktycznie posłuży przez lata szkolne.

21.06.2017, 12:13

Mój syn dostał ode mnie w tym roku longboarda od Spokey bo juz jakiś czas mówił że bardzoi by chciał, ale mi zależało aby to było dobre i wytrzymałe więc wolałam sama kupić:)

14.06.2017, 15:19

My w tym roku postawiliśmy na gry planszowe i to było wspaniałe posunięcie. Leśna draka, pora na kameleona, do dorwania za około 40 zł a gry po prostu świetne. Naprawdę, na prezenty, nawet dla dzieci w wieku około 6 lat, jest to idealna opcja ;)

05.06.2017, 14:40

A ile kosztuje ta konsola w Media Expert. Mieszkam niedaleko marketu i chę wiedzieć czy opłaca się tam iść. :D

03.06.2017, 19:13

Ja też kupiłam konsolę, ale na Media Expert była w tej samej cenie. A mogłam zobaczyć sprzęt przed zakupem i zobaczyć jak wygląda konkurencja.

01.06.2017, 11:01

Ja mojej córce kupiłam właśnie klocki LEGO (nie wiem, który to już zestaw :)), wszyscy je w domu lubimy, będziemy się razem bawić. A starszej nastolatce trochę ciuchów i efektowną pościel, którą sobie wcześniej wybrała. A całe popołudnie spędzimy razem w kinie :) i to jest chyba najfajniejsze w tym dniu!

31.05.2017, 13:14

Staram się nie kupować dziecku gadżetów, które prędzej czy później pójdą w kąt. Na Dzień Dziecka zamówiłam mojej Karolince zestaw zabawek kreatywnych na tublu.pl, żeby mogła sama wymyślać coraz to nowe zabawy. Rozwój dziecka trzeba wspierać na każdym etapie.

31.05.2017, 13:10

Bardzo fajne, kolorowe zegarki dla dzieci są w aparcie.