PREZENT NA KOMUNIĘ. CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ?

Prezent na komunię:

Najlepsze prezenty na Komunię Świętą RANKING:

Zobacz galerię

Złoty lub srebrny medalik dawniej był jednym z najczęściej wybieranych prezentów komunijnych.

Dziś, w erze komputerów i pędzącej technologii zwykły medalik wydaje się prezentem przestarzałym. Warto jednaki taki medalik podarować dziecku wraz z innym prezentem. Po medaliku pozostanie pamiątka na długie lata, a po zegarku lub rowerze wiele godzin zabawy.

Podarowanie dziecku komputera na pierwszą Komunie Święta ma tak wielu przeciwników jak i zwolenników. Warto pamiętać, że komputer posłuży dziecku nie tylko do zabawy, ale także do nauki.

CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ? NAJLEPSZE PREZENTY

Tablet oferuje mobilność, jest lekki i często zdecydowanie tańszy od komputera może więc z powodzeniem go zastąpić Prezent na komunie święta w postaci tabletu z pewnością wielu dzieciom przypadnie do gustu.

Aparat fotograficzny dla wielu dzieci to wymarzony prezent. Możliwość zapisywania otaczającego świata i wczucie się w rolę fotografa pomoże rozbudzić w waszym dziecku kreatywność. Robienie zdjęć to także świetna zabawa dlatego podarowanie aparatu na prezent to może być naprawdę dobry pomysł.

Smartfon podarowany dziecku na Komunię Święta może kojarzyć się z płytkim potraktowaniem tematu prezentu komunijnego. Komunia Święta może być jednak świetnym czasem na wręczenie dziecku jego pierwszego telefonu. W salonach komórkowych znajduje się wiele telefonów wyprodukowanych z myślą o dzieciach, których obsługa nie powinna sprawić waszym pociechom zbyt dużego problemu.

Najlepsze prezenty na Komunię Świętą RANKING:

Zegarek na pierwszą Komunię Świętą to prezent ponad czasowy i zawsze aktualny. Choć lata mijają zegarki cały czas cieszą się dużą popularnością, a dzieci lubią je dostawać. Przy wyborze zegarka na komunię radzimy kierować się preferencjami dziecka. Dowiedzmy się wcześniej jaki zegarek chciałaby otrzymać nasza pociecha. Elektroniczny z dużą ilością funkcji czy raczej tradycyjny?

Rower podobnie jak zegarek czy medalik to nadal jeden z najczęściej wybieranych prezentów komunijnych. Wolność i rozrywka jaką zapewnia wielu dzieciom z całą pewnością przypadnie do gustu.

Skok spadochronem może wydawać się szalonym pomysłem na komunijny prezent. Warto jednak rozpatrzyć taki pomysł i zapytać dziecko o jego marzenia. Komunia Święta zdarza się raz w życiu. Może warto więc ją uczcić w jakiś niesamowity sposób?

Kurs żeglarski na Mazurach może być przygodą życia dla waszego dziecka. Wiele szkół żeglarskich oferuje kursy dla najmłodszych, które prowadzi wykwalifikowany personel, przygotowany do pracy z dziećmi.


*Sprawdzian szóstoklasisty 2016: Wszystko o sprawdzianie szóstoklasisty [ARKUSZE I ODPOWEDZI]
*WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
*Koniec papierowych biletów KZK GOP. A gdzie są czytniki kart ŚKUP?
*1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
*Mechanik płakał jak naprawiał ZOBACZ, JAK NIE NALEŻY NAPRAWIAĆ AUT
*Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz