Prezent na Mikołaja 2018: dla chłopaka i dla dziewczyny

Prezent na Mikołaja 2018 to może być nie lada wyzwanie. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować jest nam bliska lub to faktycznie nasza druga połówka, to zapewne będzie nam łatwiej wybrać coś na prezent dla swojego chłopaka czy dziewczyny, gdyż znane są nam mniej więcej jej upodobania.

Co jednak jeśli taką wiedzą nie dysponujemy? Warto pokusić się o jakieś uniwersalne inspiracje, które mogą zdać egzamin przy wybieraniu prezentu.

W przypadku osób dorosłych zawsze dobrym pomysłem jest butelka dobrego wina, którą później można wspólnie wypić ogladając wieczorem jakiś dobry film. Natomiast niezależnie od wieku zapewne sprawi radość słodki upominek.

Co może się znaleźć na liście uniwersalnych prezentów na Mikołaja zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny?

  • bilet do kina/teatru
  • notes lub kalendarz na kolejny rok
  • spersonalizowany kubek, czy t-shirt
  • drobnostki ze świątecznym motywem
  • kosmetyki
  • płyta z lubianą muzyką

Prezent na Mikołaja dla dziecka. Co dla chłopca i dziewczynki?

A co z najmłodszymi i prezentami dla nich? Oczywiście mając z tyłu głowy fakt, że św. Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci. Nie ma lepszego prezentu od wspólnie spędzonego czasu z naszymi pociechami. Jednak wiadomo, mały drobiazg, czy całkiem większy gadżet stanie się przyczyną wielkiej radości.

Sprawdź nasze prezentowe inspiracje na Mikołaja i zobacz, co kupić na prezent dla chłopca i dla dziewczynki w przygotowanej przez nas galerii.