Profilaktyka nadciśnienie

Artykuł sponsorowany
Przedstawiamy Państwu metamorfozę klientki Naturhouse w Dąbrowie Górniczej - Pani Jadwigi. Przemiana, którą przeszła jest spektakularna. Walczyłyśmy wspólnie zarówno o poprawę zdrowia jak i ogólnego wizerunku. Pani Jadwiga należy do osób, które do wyznaczonych sobie zadań podchodzą bardzo rzetelnie. Podczas kuracji, poza osiągnięciem wyznaczonej masy ciała, istotna była również nauka nawyków żywieniowych, które są bardzo ważne także po zakończonym odchudzaniu.

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z Panią Jadwigą!

1. Co Panią skłoniło do podjęcia decyzji o odchudzaniu?

Odpowiedź: Skłoniło mnie złe samopoczucie, ból nóg i całego ciała wynikający z nadprogramowych kilogramów.

2. Jak ocenia Pani kurację odchudzającą, przez którą Pani przeszła?

Odpowiedź: Bardzo dobrze, wręcz na same szóstki! Współpraca z Panią dietetyk Naturhouse była świetna. Schudłam tyle, ile chciałam i nie czułam pogarszającego się nastroju ani innych dolegliwości, cały proces przebiegł pomyślnie.

3. Czy zmieniło się coś w samopoczuciu i/lub życiu po osiągnięciu celu w odchudzaniu?

Odpowiedź: Tak naprawdę wszystko sie zmieniło, czuję się świetnie. Ludzie zaczepiają mnie na ulicy pytając, czy to na pewno ja, ponieważ tak się zmieniłam  . Teraz chce się żyć!

Dla osób, które tak samo jak Pani Jadwiga chcą cieszyć się lepszym samopoczuciem – zapraszamy do Naszego gabinetu w Dąbrowie Górniczej na ul. Kościuszki 20/22!

Naturhouse jest ekspertem w reedukacji żywieniowej. Nasza unikalna metoda, opierająca się na 3 składowych, jest całościowym podejściem do diety i pozwala na gwarancję skutecznego zrzucenia kilogramów bez efektu jojo.

W dniach 15.06-30.06 organizujemy akcję profilaktyki dla osób dbających o zdrowie, które są narażone lub chorują na nadciśnienie. Podczas akcji można umówić się na bezpłatną konsultację z analizą składu ciała oraz po odbiór zaleceń opracowanych przez dietetyka. Zapisy pod nr telefonu: 533 500 807 lub poprzez stronę:

Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie