PROLOG odc. 33: Maria Olecha-Lisiecka poleca książki pod...

  PROLOG odc. 33: Maria Olecha-Lisiecka poleca książki pod choinkę. Idealne jako prezent dla mamy, taty, dziewczyny i chłopaka

  Zdjęcie autora materiału

  Maria Olecha-Lisiecka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Co podarować bliskim jako prezent pod choinkę? Ja zawsze mam jedną odpowiedź: książkę! To bardzo dobry i bardzo wartościowy prezent, piękna pamiątka, która zostaje z nami na lata. Można przeczytać od razu, można później, a można wracać i czytać kilka razy. Święta Bożego Narodzenia to okres, kiedy mamy więcej czasu, także na chwile relaksu – właśnie z książką w ręku.
  PROLOG odc. 33: Maria Olecha-Lisiecka poleca książki pod choinkę. Idealne jako prezent dla mamy, taty, dziewczyny i chłopaka
  1/8
  przejdź do galerii
  Co podarować bliskimi jako prezent pod choinkę? Ja zawsze mam jedną odpowiedź: książkę! To bardzo dobry i bardzo wartościowy prezent, piękna pamiątka, która zostaje z nami na lata. Można przeczytać od razu, można później, a można wracać i czytać kilka razy.

  Święta Bożego Narodzenia to okres, kiedy mamy więcej czasu, także na chwile relaksu – właśnie z książką w ręku. Książka to świetny pomysł na prezent pod choinkę dla mamy, taty, babci, dziadka, dziewczyny czy chłopaka.

  W ostatnim odcinku „Prologu”, mojego programu o książkach, proponowałam Wam książki dla dzieci i młodzieży, które warto podarować pod choinkę. Tym razem wybrałam coś dla dorosłych – różne gatunki, wszystkie bardzo ładnie wydane. Każda z tych książek jest wyśmienitą lekturą, bo przecież czytanie ma dostarczać wiedzy, rozwijać naszą wyobraźnię, wrażliwość, ale także sprawiać przyjemność.

  Zapraszam do oglądania i komentowania!

  Zobacz zdjęcia:
  Zobacz galerię


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Arnold Schwarzenegger w Katowicach


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo