Przerażające prognozy zmian klimatycznych - czarne scenariusze dla Polski i świata

JKZaktualizowano 
Jeśli nic nie zrobimy, by powstrzymać zmiany klimatyczne, w ciągu najbliższych lat przekształceniu ulegnie nie tylko pogoda, ale także ziemska fauna i flora. Skutki mogą być katastrofalne i to wcale nie w dalekiej przyszłości, lecz już w 2050 roku! Czarny scenariusz dotknie nie tylko Polskę, ale cały nasz glob, prowadząc do zagłady wielu istnień. Za większość negatywnych zmian odpowiada postępujące globalne ocieplenie. Co nas czeka, jeśli już dziś nie zaczniemy mu przeciwdziałać?

Zobacz Flesz o zmianach klimatycznych:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dingo8

Ludzie od zawsze lubią się wzajem straszyć. Dzisiaj dyspozytorzy strachów są w doskonałej kondycji. Mają za sobą posłuszne media i suto opłacanych "naukowców" Mają nawet spolegliwych filozofów i swoje świeckie religie... Wszystko to nie dla ratowania rzekomo zagrożonej Ziemi, lecz dla pomnozenia własnych dochodów. Gdyby wniknąć głębiej w środowiska eksponujące te strachy to z wielkim zdziwieniem a szokiem dla wielu będzie spostrzeżenie jak rozbieżne z deklaracjami o ratowaniu świata jest ich własne, osobiste życie. Dzisiaj niemiecka gazeta wydawana w polskim języku ponownie straszy. Straszy w niemieckim interesie. Istnieje w rzekomo bezkonfliktowej i dbającej o sprawiedliwość i równe traktowanie wszystkich jej członków wojna interesów. A niemieckim interesem a i rosyjskim jest likwidacja polskich kopalń i uzależnienie Polski z jednej strony od niemieckich technologii z drugiej od rosyjskiego węgla. Kwestie środowiskowe to jedynie fasada zwłaszcza pamiętając o tym, że Niemcy o swoje interesy dbają - proszę poczytać o ekspansji kopalni węgla brunatnego w Hambach https://forsal.pl/artykuly/1376241,las-w-hambach-nalezaca-do-rwe-kopalnia-chce-wyciac-las-ktory-ma-12-tys-lat.html. Oczywiście nie twierdzę, że nie warto inwestować w nowe technologie i nie zważać na otaczającą nas przyrodę - ten obowiazek tkwi na człowieku już od Genesis. Warto jednak wyważać to co możliwe w danej chwili od ideologicznej presji.

R
Realista

Za najwyżej sto lat wymrą ostatni miliarderzy na skrzyniach złota i workach pieniędzy, ale kto dziś myśli i działa żeby temu zapobiec?!

T
Tutaj
2019-05-28T11:38:35 02:00, Gość:

Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć w brednie o klimacie. Bogatym wciąż mało pieniędzy, więc chcą biedniejszych jeszcze raz ograbić i nie pozwolić się rozwijać.

Dlaczego klimat się zmieniał na ziemi, gdy nie było ludzi? Dlaczego wyginęły dinozaury :)

2019-07-08T10:58:42 02:00, Zorro:

Przez Tuska

2019-08-09T13:37:39 02:00, Ret:

Bo przodkowie PO wybili je kamieniami.

Pamiętajcie dzieci. Dinozaury nie jadły lodów czekoladowych i wyginęły. Znamienne.

R
Ret
2019-05-28T11:38:35 02:00, Gość:

Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć w brednie o klimacie. Bogatym wciąż mało pieniędzy, więc chcą biedniejszych jeszcze raz ograbić i nie pozwolić się rozwijać.

Dlaczego klimat się zmieniał na ziemi, gdy nie było ludzi? Dlaczego wyginęły dinozaury :)

2019-07-08T10:58:42 02:00, Zorro:

Przez Tuska

Bo przodkowie PO wybili je kamieniami.

R
Ret
2019-05-28T11:38:35 02:00, Gość:

Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć w brednie o klimacie. Bogatym wciąż mało pieniędzy, więc chcą biedniejszych jeszcze raz ograbić i nie pozwolić się rozwijać.

Dlaczego klimat się zmieniał na ziemi, gdy nie było ludzi? Dlaczego wyginęły dinozaury :)

2019-06-26T23:05:08 02:00, Euphorion:

Wez zamknij ryj

Dziecko co Ty wypisujesz?

G
Gość
2019-04-16T14:21:06 02:00, R-n:

Dzieje się tak przez głupotę i pazerność polityków na całym świecie, którzy nie chcą wprowadzić odpowiednich mechanizmów, powstrzymujących nadmierną,głupią konsumpcję. Zarabiają na tym koncerny a traci cały świat.

2019-06-07T18:05:09 02:00, Gość:

może ktoś zwróci uwagę na coś takiego jak samochody wiadomo ze nie są to kominy od elektrowni ale male rury wydechowe lecz tego są miliony na ulicach ze oddychać się nie da oddają tyle ciepła i spalin ale wygoda na pierwszym miejscu

Dokladnie, ale o tym nikt glosno nie powie, lepiej zwalac na kopalnie i inne rzeczy...

G
Geolog

Żyjemy w intetglacjale i klimat ociepla się od kilkunastu tysięcy lat. Czy to się nam podoba czy nie. Nie mamy na to żadnego wpływu. Kilkanaście tysięcy lat temu na Saharze były bujne trawy i płynęły rzeki. Tylko wtedy nie było internetu i ideologii pseudoekologicznej!

K
Kabat
2019-06-03T13:26:13 02:00, Gość:

Boże to straszne !!!

Gdzie można wpłacać pieniądze ???

2019-07-02T00:43:53 02:00, Gość:

Wyczuwam sarkazm, wiec odpowiem ze daj na tace pomozesz lokalnie 😜

Wpłać na radio maryja ,to ten Sam mechanizm

K
Kabat

USA, Chiny, indie, afryka ma te wasze zmiany klimatyczne w poważnieu. TO tylko sposòb na wyciagniecie pieniedzy.

P
Prognostyk

Ostatni ludzie umrą na workach dolarów i złocie !!!

W
Wilk

Koniecznie to obejrzyj!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=BptHromeRJc

Z
Zorro
2019-05-28T11:38:35 02:00, Gość:

Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć w brednie o klimacie. Bogatym wciąż mało pieniędzy, więc chcą biedniejszych jeszcze raz ograbić i nie pozwolić się rozwijać.

Dlaczego klimat się zmieniał na ziemi, gdy nie było ludzi? Dlaczego wyginęły dinozaury :)

Przez Tuska

W
Wodnik
2019-04-24T09:58:42 02:00, Gość:

Drodzy denialiści, możecie możecie narzekać na globalne konspiracje, ale nie zmienia to faktu iż o środowisko trzeba dbać. Każdy, po trochu we własnym zakresie. Bo nawet, jeżeli człowiek nie wpływa na klimat globalny, to na pewno na najbliższe otoczenie. Chyba nikt normalny nie uważa, że palenie oponami jest ok?

Sama prawda nie mówiąc o paleniu plastiku i innego sztucznego badziewia karygodne !!! Kary powinni sypać aż miło !!!

G
Gość
2019-06-03T13:26:13 02:00, Gość:

Boże to straszne !!!

Gdzie można wpłacać pieniądze ???

Wyczuwam sarkazm, wiec odpowiem ze daj na tace pomozesz lokalnie 😜

E
Euphorion
2019-05-28T11:38:35 02:00, Gość:

Jakim trzeba być idiotą, by wierzyć w brednie o klimacie. Bogatym wciąż mało pieniędzy, więc chcą biedniejszych jeszcze raz ograbić i nie pozwolić się rozwijać.

Dlaczego klimat się zmieniał na ziemi, gdy nie było ludzi? Dlaczego wyginęły dinozaury :)

Wez zamknij ryj

Dodaj ogłoszenie