Rambit w Jastrzębiu: Sportowe zmagania przedszkolaków ZDJĘCIA

Bartosz Wojsa
Rambit w Jastrzębiu: Sportowe zmagania przedszkolaków
Rambit w Jastrzębiu: Sportowe zmagania przedszkolaków MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Wczoraj w Jastrzębiu-Zdroju odbył się finał Rambitu, czyli sportowych zmagań przedszkolaków. Maluchy radziły sobie świetnie w konkurencjach, które dla nich przygotowano. Zobaczcie zdjęcia!

Wczoraj, 29 marca, w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się finał zawodów sportowych dla przedszkolaków, czyli Rambit pn. „Ole, Ole Przedszkole”.

- Przedszkolaki rywalizowały w takich konkurencjach jak bieg z piłką lekarską, skoki na dmuchanej piłce, bieg naprzemienny przez tunel, przechodzenie przez hula-hopy, bieg z balonem, odgadywanie znaków drogowych, kuchenne rewolucje oraz skoki w workach - wyliczają w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu.

Ostatecznie pierwsze miejsce w zawodach zdobyło Przedszkole nr 17, które uzyskało 33 punkty. Na drugim miejscu stanęły maluchy z Przedszkola nr 20, trzecia pozycja należała się Przedszkolu nr 8, a czwarte miejsce zajęło Przedszkole nr 6.