Redakcja Dziennika Zachodniego. Skontaktuj się z nami

RedakcjaZaktualizowano 
Informacje nt. redakcji i oddziałów lokalnych "Polski Dziennika Zachodniego"

Redakcja Dziennika Zachodniego czeka na Wasze informacje:

DZIENNIK ZACHODNI - KONTAKT
ADRES REDAKCJI: Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec,
tel. 32 634 21 00, faks 32 634 21 06, redakcja@dz.com.pl

Redaktor naczelny
Marek Twaróg
tel. 32 634 21 01, marek.twarog@dz.com.pl

Zastępca redaktora naczelnego
Janusz Szymonik
tel. 32 634 21 04, j.szymonik@dz.com.pl

DZIAŁY REDAKCJI

Wydarzenia

Patryk Drabek (32) 634-21-39, p.drabek@dz.com.pl
Agata Pustułka (32) 634-21-28, a.pustulka@dz.com.pl
Marcin Zasada (32) 634-21-79, m.zasada@dz.com.pl
Bartosz Wojsa (32) 634-21-00, b.wojsa@dz.com.pl

Regiony
Anna Ładuniuk
tel. 32 634 21 03, a.laduniuk@dz.com.pl

Publicystyka i magazyny
Dorota Niećko
tel. 32 634-21-73, d.niecko@dz.com.pl

Teresa Semik
tel. 32 634 21 51, t.semik@dz.com.pl

Grażyna Kuźnik-Majka
tel. 32 634-21-79, g.kuźnik@dz.com.pl

Ola Szatan
tel. 32 634-21-78, o.szatan@dz.com.pl

Poradniki i łączność z Czytelnikami
Jadwiga Jenczelewska
tel. 32 634 21 50, j.jenczelewska@dz.com.pl

Sport
Jacek Sroka
tel. 32 634 21 22, j.sroka@dz.com.pl

Foto
Karina Trojok
tel. 32 634 21 30, k.trojok@dz.com.pl

Dodatki komercyjne
Monika Krężel
tel. 32 634-21-79, m.krezel@dz.com.pl

Agata Markowicz
tel. 32 634 21 19, a.markowicz@dz.com.pl

Internet internet@dz.com.pl
Marcin Twaróg, wydawca, szef serwisu dziennikzachodni.pl
tel. 32 634 21 10, m.twarog@dz.com.pl

Karol Świerkot, wydawca, z-ca szefa serwisu dziennikzachodni.pl
tel. 32 634 21 09, k.swierkot@dz.com.pl

REDAKCJE LOKALNE

Oddział Bielsko, ul. Mickiewicza 19
Jacek Drost, kierownik oddziału, tel. (33) 813-78-38 j.drost@dz.com.pl
Łukasz Klimaniec tel.(33) 813-78-40 l.klimaniec@dz.com.pl
Andrzej Drobik tel. 33 - 813-78-38 a.drobik@dz.com.pl

Oddział Częstochowa, al. NMP 16
Bartłomiej Romanek, kierownik oddziału, tel. 34 366-50-09, b.romanek@dz.com.pl
Janusz Strzelczyk, tel. 34 324-21-67, j.strzelczyk@dz.com.pl
Piotr Ciastek (dodatek Kłobuck), tel. 32 634 39-23, p.ciastek@dz.com.pl

Oddział Rybnik, ul. Sobieskiego 15
(obejmuje Racibórz, Wodzisław Ślaski, Żory, Jastrzębie-Zdrój)
Jacek Bombor, kierownik oddziału, tel. (32) 634-24-50 j.bombor@dz.com.pl
Aleksander Król, tel. (32) 634-24-48, a.krol@dz.com.pl
Arkadiusz Biernat, tel. (32) 634-24-49, a.biernat@dz.com.pl

Oddział Zagłębie, Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 25A
Anna Dziedzic, kierownik oddziału Zagłębie, tel. (032) 634-21-74, a.dziedzic@dz.com.pl
Piotr Sobierajski, zastępca kierownika oddziału Zagłębie, tel. (032) 634-21-66, p.sobierajski@dz.com.pl
Katarzyna Kapusta, tel. (032) 634-21-70, k.kapusta@dz.com.pl
Paulina Musialska (filia Zawiercie), tel. (32) 634-25-90, p.musialska@dz.com.pl
Kacper Jurkiewicz, (Jaworzno, Mysłowice), k.jurkiewicz@dz.com.pl

Oddział Śląsk, Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 25 A
Maria Olecha-Lisiecka, kierownik oddziału, tel. (32) 634 24 43, m.olecha@dz.com.pl
Tomasz Szymczyk, zastępca kierownika oddziału, tel. (32) 634-21-65, t.szymczyk@dz.com.pl
Arkadiusz Nauka, (Zabrze, Ruda Śląska), arkadiusz.nauka@polskapress.pl
Patryk Osadnik, (Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie), p.osadnik@dz.com.pl
Olga Krzyżyk, o.krzyzyk@dz.com.pl, (Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie)
Jolanta Pierończyk, (Tychy, Mikołów, Pszczyna), tel. (032) 634-24-35, j.pieronczyk@dz.com.pl

Filia Gliwice, ul. Zwycięstwa 14 III piętro
Marlena Polok-Kin, zastępca kierownika oddziału, tel. (032) 634-21-72, m.polok@dz.com.pl

Filia Katowice, ul. Młyńska 3
Justyna Przybytek, tel. (032) 634-21-61, j.przybytek@dz.com.pl

Filia Lubliniec, plac Kopernika 5
Piotr Wiewióra, tel. 34 351-33-71, piotr.wiewiora@polskapress.pl

Jeśli organizujesz fantastyczną imprezę, na pewno przyda ci się promocja w największym dzienniku regionalnym w Polsce. Zaproś do współpracy dział marketingu "Dziennika Zachodniego", "Naszego Miasta" i "Strefy Biznesu".
Znajdziesz nas w budynku Media Centrum przy ulicy Baczyńskiego 25a w Sosnowcu.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Dyrektor działu marketingu
Krzysztof Gronowicz
krzysztof.gronowicz@polskapress.pl
tel. (032) 634-21-96

polecane: FLESZ: Zmiana w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3