Referendum w Bytomiu GDZIE GŁOSOWAĆ W niedzielę 6 września 2015

MANO
Udostępnij:
Referendum Bytom: W niedzielę odbędzie się ogólnokrajowe referendum w sprawie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Polacy zdecydują czy są za czy przeciw JOW.

Referendum Bytom: W referendum wyborcy będą musieli odpowiedzieć na trzy pytania:

  1. - „Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?”
  2. - Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?"
  3. - „Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?”.

Prawidłowe głosowanie będzie polegało na postawieniu znaku "X" w kratkach pod pytaniami. Wyborca ma do wyboru odpowiedzi "TAK" lub "NIE". Za głos nieważny uznaje się taki, gdy na karcie do głosowania zaznaczono dwie odpowiedzi w jednym pytaniu, lub nie postawiono znaku "X" przy żadnej możliwej odpowiedzi. Lokale obwodowych komisji ds. referendum będą otwarte bez przerwy od godziny 6 do godziny 22, w tym czasie wyborcy mogą oddać swój głos w referendum

GDZIE GŁOSUJEMY?

Nr obwodu -Granice obwodu -Siedziba Obwodowej Komisji ds. Referendum
1 ul. 8 Marca, Bogusławskiego, Bukowa, Cisowa, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dzierżonia, Francuska od nr 1 – 45 kolejno, Frenzla od nr 102 do końca ulicy kolejno, Jaśminowa, Jesionowa, Leszczynowa, Olchowa, Szyb Zachodni, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Zgody.
Szkoła Podstawowa Nr 33
ul. Matki Ewy 9
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2 ul. Energetyki, Francuska od nr 46 do końca ulicy kolejno, Racjonalizatorów od nr 22 do końca ulicy kolejno.
Szkoła Podstawowa Nr 33
ul. Matki Ewy 9
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

3 ul. Alberta, Asnyka, Andersa, Bluszczowa, Bobrecka, Bończyka, Chroboka, Dąbrowskiego, Dolna, Drobczyka, Elektrownia, Elsnera, Feliksa, Frenzla od nr 1 – 101 kolejno, Gołąbka, Gruntowa, Hutnicza, Karbowska, Lipowa, Łaszczyka, Matki Ewy, Niska, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Opolska, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Pogodna, Przelotowa, Racjonalizatorów od nr 1 – 21 kolejno, Reptowska od nr 1 – 19 kolejno, Skośna, Stara, Stroma, Szyb Pilgera, Warszawska, Wąska, Włodarska, Wodna, Wolnego, Wysoka, Zamkowa, Zjednoczenia.
Szkoła Podstawowa Nr 33
ul. Matki Ewy 9
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

4 ul. Bławatkowa, Chłopska, Brzask, Nowa, Samotna, Reptowska od nr 20 – 58 parzyste i od nr 59 do końca ulicy kolejno. Szkoła Podstawowa Nr 54
ul. Reptowska 86

5 ul. Barlickiego, Stolarzowicka od nr 46 – 140 parzyste i od nr 47 – 91 nieparzyste, Michaloka, Reptowska od nr 21 – 57 nieparzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 54
ul. Reptowska 86

6 ul. Kasztanowa, Felińskiego od nr 2 – 62 parzyste, Rolna, Skwer Bonczola, Stolarzowicka od nr 19 – 45 kolejno.
Dom Pomocy Społecznej KOMBATANT
ul. Stolarzowicka 33
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

7 ul. Daleka, Felińskiego od nr 1 – 61 nieparzyste, Jaskółcza, Plac Szpitalny, Stolarzowicka od nr 1 – 18 kolejno, Styczyńskiego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
ul. Nickla 19

8 ul. Droga Ewy, Droga Tomasza, Felińskiego od nr 63 do końca ulicy kolejno, Nickla od nr 83 do końca ulicy nieparzyste. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
ul. Nickla 19

9 ul. Leśnictwo, Nickla od nr 1 – 81 nieparzyste i od nr 2 do końca ulicy parzyste, Relaksowa.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
ul. Nickla 19

10 ul. Borowa, Celna od nr 1 – 18 kolejno bez nr 7, Falista, Kołłątaja, Konstytucji od nr 102 do końca ulicy kolejno, Krańcowa, Łanowa, Mała, Marka, Miechowicka od nr 2 do końca ulicy parzyste, Młodzieżowa, Orkana, Pocztowa, Racławicka, Techniczna, Tomasza.
Szkoła Podstawowa Nr 21
ul. Racławicka 17

11 ul. Braci Śniadeckich, Karlika, Konstytucji od nr 90 – 101„b” kolejno, Miechowicka od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Popiełuszki, Worpie od nr 2 do końca ulicy parzyste.
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2
ul. Popiełuszki 9
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

12 ul. Czackiego, Elżbiety, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Konstytucji od nr 63 – 89 nieparzyste i od nr 74 – 88„c” parzyste, Worpie od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.
Gimnazjum Nr 8
ul. Worpie 14-16

13 ul. Baczyńskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Bolesława Krzywoustego, Glinki, Konstytucji od nr 1 – 40„b” kolejno, Kolonia Rubież, Krafczyka, Niemcewicza, Noskowskiego, Pasteura, Piecucha, Plac Drzymały, Pod Brzozami, Rataja, Stara Cynkownia, Ustronie, Zabrzańska od nr 155 do końca ulicy nieparzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 16
ul. Rataja 3
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

14 ul. Baczyńskiego od nr 1 – 9 kolejno, Czajkowskiego, Jochymczyka, Konstytucji od nr 41 – 62 kolejno i od nr 64 – 72 parzyste, Olszewskiego, Plac Na Bobrku, Stalmacha, Stalowa, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 – 153 nieparzyste, Żwirowa.
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3
ul. Konstytucji 20-22

15 ul. Broniewskiego, Fitelberga, Grota-Roweckiego od nr 1 – 7 kolejno i od nr 9 – 15 nieparzyste, Hallera, Harcerska, Obywatelska.
Szkoła Podstawowa Nr 44
ul. Grota-Roweckiego 6
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

16 ul. Grota-Roweckiego od nr 8 do końca ulicy parzyste i od nr 17 do końca ulicy nieparzyste, Krupińskiego od nr 1 – 9 kolejno, Orzegowska od nr 13 – 26 kolejno, Piątka od nr 14 do końca ulicy parzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 44
ul. Grota-Roweckiego 6
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

17 ul. Godulska, Orzegowska od nr 27 do końca ulicy kolejno.
Szkoła Podstawowa Nr 44
ul. Grota-Roweckiego 6

18 ul. Frycza Modrzewskiego, Krupińskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Piątka od nr 1 – 12 kolejno i od nr 13 do końca ulicy nieparzyste, Skromna, Skwer Larischa, Witosa, Włodarskiego, Zabrzańska od nr 35 – 67 nieparzyste.
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
ul. Frycza Modrzewskiego 5
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

19 ul. Karpacka bez nr 27, Pomorska, Wyzwolenia od nr 2 – 20 parzyste i od nr 1 – 85 nieparzyste, Zabrzańska od nr 34 – 60 parzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 45
ul. Zakątek 20

20 ul. Bałtycka, Małachowskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Orzegowska od nr 1 – 12 kolejno, Tatrzańska, Zabrzańska od nr 62 – 96 parzyste i od nr 69 – 111 nieparzyste, Zakątek.
Szkoła Podstawowa Nr 45
ul. Zakątek 20

21 ul. Kosynierów, Małachowskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Mazurska, Mierosławskiego, Osiedle Hutnicze, Podhalańska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Puszkina, Wróblewskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Zabrzańska od nr 98 –112 parzyste i od nr 113 – 129 nieparzyste.
Gimnazjum Nr 7
ul. Karpacka 27
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

22 ul. Dywizji Kościuszkowskiej, Karpacka nr 27, Mochnackiego, Nowakowskiego, Podhalańska od nr 2 do końca ulicy parzyste, Rostkowskiego, Wróblewskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.
Gimnazjum Nr 7
ul. Karpacka 27
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

23 ul. Golfowa, Kamienna, Łabędzia, Małgorzatki, Skrajna, Skwer Szajcy, Srebrna, Wyzwolenia od nr 22 do końca ulicy parzyste i od nr 87 do końca ulicy nieparzyste, Zabrzańska od nr 1 – 33 kolejno, Zielna.
Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych
ul. Skrajna 14 a

24 ul. Apteczna, Cyryla i Metodego od nr 15 do końca ulicy nieparzyste, Fabryczna, Górnośląska, Kolonia Zygmunt, Kolonia Zgorzelec, Krótka, Ludowa, Ostatnia, Palińskiego, Rudna, Ściegiennego, Spacerowa, Świętochłowicka, Świętojańska, Szyby Rycerskie, Warzywna, Zapolskiej, Zielińskiego.
Gimnazjum Nr 9
ul. Świętochłowicka 12

25 ul. Armii Krajowej od nr 1 – 36 kolejno, Chorzowska od nr 30 „d” do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego od nr 1 – 13 nieparzyste i od nr 2 – 36 parzyste, Jodłowa, Łagiewnicka, Młyńska, Plac Szalonka, Prosta, Romanowskiego, Żółkiewskiego, Jałowcowa, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2„a”, 2„b”, 2„c”, 2„d”, Lelewela.
Szkoła Podstawowa Nr 28
ul. Armii Krajowej 40

26 ul. Adamka, Armii Krajowej od nr 37 do końca ulicy kolejno, Astrów, Bratków, Cyryla i Metodego od nr 38 do końca ulicy parzyste, Konwalii, Piotra, Pszczelna, Różana, Stokrotek, Tulipanów.
Szkoła Podstawowa Nr 28
ul. Armii Krajowej 40

27 ul. Gajowa, Gutenberga, Jagodnik, Jasna, Koksowa, Ku Duklom, Nadziei, Osikowa, PCK, Pokoju, Przyjemna od nr 1 – 63 kolejno, Ptakowicka bez nr 1 i 2, Radosna, Sportowa, Zgrzebnioka, Żołnierska.
Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach
ul. Żołnierska 41

28 ul. Batalionów Chłopskich, Boczna, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Dąbrówki, Głogowska, Gombrowicza od nr 1 – 27 kolejno, Kaczmarczyków, Krzemienia, Paczyńska, Paderewskiego, Piastów Śląskich, Plac Witkiewicza, Pochyła, Podleśna, Powstańców, Przyjemna od nr 64 do końca ulicy kolejno, Ptakowicka nr 1 i 2, Rokitnicka, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Suchogórska, Wrzosowa.
Szkoła Podstawowa Nr 43
ul. Suchogórska 98

29 ul. Bolesława Śmiałego, Czecha, Damrota, Dunikowskiego, Gombrowicza od nr 28 do końca ulicy kolejno, Kofty, Kościuszki, Krzyżowa Góra, Mieszka I, Musioła, Ossolińskiego, Plac Jana, Planeta, Szymkowiaka, Tęczowa, Winklera, Wróbla. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
„Szansa dla Dziecka”
Plac Jana 13

30 ul. 9-go Maja, Długa, Herdy, Galmanowa, Jaskółki, Kadłubka, Kawki, Kokota, Korczaka, Miła, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Poniatowskiego, Prywatna, Skargi, Wodczaka, Wyszyńskiego.
Szkoła Podstawowa Nr 38
ul. Korczaka 1

31 ul. Dolomitowa, Drzewna, Górnicza, Holeczków, Lazarówka, Letnia, Łukowa, Niepodległości, Polna, Segiet, Strzelców Bytomskich od nr 272 do końca ulicy parzyste i od nr 279 do końca ulicy nieparzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 38
ul. Korczaka 1

32 ul. Blachówka, Jagodowa, Malinowa, Myśliwska, Okólna, Spółdzielców, Tysiąclecia od nr 23 do końca ulicy kolejno, Wiejska, Władysława Łokietka.
Gimnazjum Nr 11
ul. Tysiąclecia 7

33 ul. Legnicka, Rydza-Śmigłego od nr 9 do końca ulicy nieparzyste i od nr 10 – 16 parzyste, Tysiąclecia od nr 1 – 22 kolejno.
Gimnazjum Nr 11
ul. Tysiąclecia 7

34 ul. Komisji Edukacji Narodowej, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Przerwy-Tetmajera, Rydza-Śmigłego od nr 18 do końca ulicy parzyste, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Strzelców Bytomskich od nr 249 – 277 nieparzyste, Wojciechowskiego.
Szkoła Podstawowa Nr 23
ul. Wojciechowskiego 6

35 ul. 11-go Listopada, Gwarków Tarnogórskich, Narutowicza, Rydza-Śmigłego od nr 1 – 8 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 217 – 247 nieparzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 37
ul. Narutowicza 9

36 ul. Celna nr 7 i od nr 19 do końca ulicy kolejno, Dąbrowa Miejska, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Hajdy, Leśna, Magdaleny, Nowy Dwór, Owocowa, Plac Żeromskiego, Przy Kopalni Bytom, Sosnowa, Strzelców Bytomskich od nr 50„e” – 100 parzyste i od nr 53 – 215 nieparzyste, Węglowa.
Szkoła Podstawowa Nr 37
ul. Narutowicza 9

37 ul. Hlonda od nr 1 do 43 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 234 – 270 parzyste.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11
ul. Szymały 124
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
38 ul. Hlonda od nr 44 do końca ulicy kolejno, Leszczyka, Modrzewiowa.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11
ul. Szymały 124
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

39 ul. Szymały bez nr 126.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11
ul. Szymały 124
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

40 ul. Graniczna, Podmiejska, Sikorskiego, Spokojna, Strzelców Bytomskich od nr 102 – 232 parzyste, Szymały nr 126. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nasz Dom”
ul. Szymały 126
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

41 ul. Akacjowa, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Grabowa, Jaworowa, Klonowa, Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Odrzańska od nr 1 – 71 kolejno, Piekarska od nr 94 do końca ulicy parzyste i od nr 89 do końca ulicy nieparzyste, Powstańców Śląskich od nr 14 do końca ulicy kolejno i nr 10, Woźniaka od nr 2 – 68 parzyste i od nr 1 – 51 nieparzyste.
Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół
ul. Powstańców Śląskich 10
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

42 ul. Białego, Cybisa, Gallusa, Grottgera od nr 1 – 11 kolejno i nr 13, Gwarecka, Kędzierzyńska, Krucza, Kruszcowa, Kwiatowa, Mickiewicza od nr 27 do końca ulicy nieparzyste i od nr 30 do końca ulicy parzyste, Oświęcimska od nr 17 do końca ulicy kolejno, Powstańców Śląskich od nr 1 – 13 kolejno bez nr 10, Północna, Sandomierska, Słoneczna, Stawowa, Towarzyska, Tramwajarzy, Ułańska, Wesoła, Witczaka od nr 123 do końca ulicy nieparzyste i od nr 150 do końca ulicy parzyste, ZielonaZespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
ul. Powstańców Śląskich 2

43 ul. Chełmońskiego, Czarnieckiego, Grottgera od nr 12 do końca ulicy kolejno bez nr 13, Orląt Lwowskich od nr 11 do końca ulicy kolejno, Oświęcimska od nr 1 – 16 kolejno, Piekarska od nr 56 – 92 parzyste i od nr 67 – 87 nieparzyste, Plac Słowiański, Rudzkiego.
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6
ul. Orląt Lwowskich 12b

44 ul. Mickiewicza od nr 1 – 25 nieparzyste i od nr 2 – 28 parzyste, Orląt Lwowskich od nr 1 – 10 kolejno, Plac Wojska Polskiego, Prusa od nr 1 – 15 nieparzyste i od nr 2 – 26 parzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 46
ul. Prusa 10

45 ul. Jana Pawła II, Alojzjanów, Kamieńska, Kossaka, Lenartowicza, Plac Akademicki numery parzyste, Plac Stanek, Staffa, Szafranka, Witczaka od nr 55 – 121 nieparzyste i od nr 56 – 148 parzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 46
ul. Prusa 10

46 ul. Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki numery nieparzyste, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Prusa od nr 17 do końca ulicy nieparzyste i od nr 28 do końca ulicy parzyste, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego. Zespół Szkół Gastronomiczno -Hotelarskich
ul. Żeromskiego 26
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

47 ul. Korfantego od nr 17 do końca ulicy kolejno, Matejki od nr 2 – 38 parzyste i od nr 1 – 29 nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69 „a” do końca ulicy kolejno, Sokoła, Szkolna, Staromiejska, Witczaka od nr 1 – 34 kolejno.
Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Matejki 15

48 ul. Floriańska, Jaronia, Kingi , Kochanowskiego od nr 28 do końca ulicy kolejno, Konopnickiej, Miętkiewicza, Musialika, Plac Barbary, Rodziewiczówny, Szczęść Boże, Witczaka od nr 35 – 54 kolejno.
Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Matejki 15

49 ul. Brzezińska, Kochanowskiego od nr 1 – 27 kolejno, Królowej Jadwigi, Reymonta.
Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Królowej Jadwigi 2

50 ul. Pszczyńska, Chorzowska od nr 1 – 13 kolejno, Kopalniana, Siemianowicka, Sienna.
Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Królowej Jadwigi 2

51 ul. Głęboka, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Korfantego od nr 1 – 16 kolejno, Krakowska, Matejki od nr 40 do końca ulicy parzyste i od nr 31 do końca ulicy nieparzyste, Plac Klasztorny, Przechodnia, Rycerska, Szymanowskiego, Wałowa.
Technikum Nr 4
ul. Katowicka 35 (wejście od Placu Klasztornego)
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

52 ul. Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Rostka, Zamenhofa.
Technikum Nr 4
ul. Katowicka 35 (wejście od Placu Klasztornego)
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

53 ul. Chorzowska od nr 14 – 23 kolejno, Dojazd, Kilara, Prokopa, Tuwima.
Przedszkole Miejskie Nr 14
ul. Prokopa 3

54 ul. Bema, Bernardyńska, Chorzowska od nr 24 – 30 „c” kolejno, Cicha, Głowackiego, Kołobrzeska, Łączna, Mikołaja, Miodowa, Schenka, Smółki.
Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny METIS
ul. Chorzowska 22
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

55 ul. Arki Bożka, Chorzowska od nr 31 do końca ulicy nieparzyste, Krzyżowa nr 1, 2„a", 2„b", 2„c", 2„d".
Zespół Szkół Nr 1
ul. Arki Bożka 21

56 ul. Łużycka od nr 2 – 22 parzyste i od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Wrocławska od nr 15 do końca ulicy nieparzyste. Szkoła Podstawowa Nr 51
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Łużycka 12a
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

57 ul. Łużycka od nr 24 do końca ulicy parzyste, Olimpijska, Piłkarska, Topolowa, Zachodnia.
Szkoła Podstawowa Nr 51
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Łużycka 12a

58 ul. Kazimierza Wielkiego, Pułaskiego od nr 36 do końca ulicy parzyste, Reja, Wrocławska od nr 88 do końca ulicy parzyste.
Urząd Skarbowy
ul. Wrocławska 92

59 ul. Chopina, Kasprowicza, Obozowa, Pionierów, Pułaskiego od nr 1 – 34 kolejno i od nr 35 do końca ulicy nieparzyste, Rajska, Robotnicza, Wrocławska od nr 14 – 86 parzyste.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
ul. Siemiradzkiego 9

60 ul. Malczewskiego, Myśliwca, Orzeszkowej, Pilotów, Przemysłowa, Rejtana, Sendlerowej, Składowa, Solskiego, Towarowa, Wallisa, Żwirki i Wigury.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
ul. Siemiradzkiego 9

61 ul. Chrzanowskiego od nr 1„c” do końca ulicy kolejno, Didura, Janasa, Niedźwiadka-Okulickiego, Olejniczaka, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Skwer Wiktora, Stefana Batorego od nr 17 do końca ulicy kolejno, Wyczółkowskiego od nr 15 do końca ulicy kolejno, Wyspiańskiego, Zygmunta Starego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
ul. Siemiradzkiego 9

62 ul. Aleja Legionów od nr 1 – 49 nieparzyste i od nr 2 – 12 parzyste, Axentowicza, Cegielniana, Fałata od nr 1 – 39 nieparzyste i od nr 2 – 16 parzyste, Ligonia, Odlanickiej-Poczobutt, Plac Rodła, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 5
Aleja Legionów 6

63 ul. Bolesława Chrobrego od nr 1 – 20 kolejno, Nawrota, Piekarska od nr 24 – 54 parzyste i od nr 35 – 65 nieparzyste, Powstańców Warszawskich od nr 76 do końca ulicy kolejno, Smolenia.
Szkoła Podstawowa Nr 5
Aleja Legionów 6

64 ul. Aleja Legionów od nr 14 do końca ulicy parzyste i od nr 51 do końca ulicy nieparzyste, Chrzanowskiego 1, 1„a”, 1„b”, Morcinka, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Parkowa, Plac Bruninga, Strzelców Bytomskich od nr 15 – 51 nieparzyste i od nr 8 – 50 „d” parzyste, Tarnogórska.
Gimnazjum Nr 1
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Tarnogórska 2
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

65 ul. Drzymały, Kasperka, Kraszewskiego od nr 1 – 10 kolejno, Piłsudskiego od nr 1 – 27 nieparzyste i od nr 2 – 20 parzyste, Powstańców Warszawskich od nr 33 – 75 kolejno, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Strzelców Bytomskich od nr 1 – 13 nieparzyste i od nr 2 – 6 parzyste, Wrocławska od nr 1 – 13 kolejno.
I Liceum Ogólnokształcące
ul. Strzelców Bytomskich 11
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

66 ul. Chłodna, Estreichera, Kolejowa, Ligęzy, Plac Kruczkowskiego, Plac Targalskiego, Stefana Batorego od nr 1 – 16 kolejno, Wyczółkowskiego od nr 1 – 14 kolejno.
Zakład Budynków Miejskich Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 2a

67 ul. Dworcowa, Jagiellońska, Moniuszki, Plac Wolskiego, Powstańców Warszawskich od nr 1 – 32 kolejno, Sądowa. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
ul. Moniuszki 17

68 ul. Józefczaka, Katowicka od nr 1 – 25 nieparzyste i od nr 2 – 22 parzyste, Krawiecka, Miarki od nr 1 – 15 kolejno, Piastów Bytomskich, Plac Sikorskiego, Rzeźnicza.
IV Liceum Ogólnokształcące
Plac Sikorskiego 1

69 ul. Browarniana, Gliwicka, Jainty, Kościelna, Koziołka, Kwietniewskiego, Lwowskich Dzieci, Mariacka, Murarska, Piekarska od nr 1 – 33 nieparzyste i od nr 2 – 22 parzyste, Piłsudskiego od nr 22 – 68 parzyste i od nr 29 – 69 nieparzyste, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Podgórna, Rynek, Strażacka, Targowa, Webera, Zaułek.
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Strażacka 2

70Dom Pomocy Społecznej Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju"
ul. Matki Ewy 1
Dom Pomocy Społecznej
Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju"
ul. Matki Ewy 1

71Miejski Ośrodek Opiekuńczy
Plac Szpitalny 1Miejski Ośrodek Opiekuńczy
Plac Szpitalny 1

72Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" Dom Seniora "Dolomity"
ul. Strzelców Bytomskich 450Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń"
Dom Seniora "Dolomity"
ul. Strzelców Bytomskich 450

73Centrum Pomocy pw. Ducha Świętego
w Bytomiu ul. Krakowska 30
Centrum Pomocy pw. Ducha Świętego
w Bytomiu
ul. Krakowska 30
74Szpital Specjalistyczny Nr 1
ul. Żeromskiego 7Szpital Specjalistyczny Nr 1
ul. Żeromskiego 7

75Szpital Specjalistyczny Nr 1
ul. Żeromskiego 7
(budynek Aleja Legionów 49)Szpital Specjalistyczny Nr 1
ul. Żeromskiego 7
(budynek Aleja Legionów 49)

76Szpital Specjalistyczny Nr 2
ul. Stefana Batorego 15Szpital Specjalistyczny Nr 2
ul. Stefana Batorego 15

77Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4
Aleja Legionów 10Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4
Aleja Legionów 10

78Areszt Śledczy
ul. Wrocławska 4Areszt Śledczy
ul. Wrocławska 4

79Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Dworcowa 7Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
ul. Dworcowa 7

80Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Przewlekle
Chorych Zgromadzenia Służebnic N.S.J.
ul. Piekarska 59Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Przewlekle Chorych Zgromadzenia Służebnic N.S.J.
ul. Piekarska 59

W dniu 6 września 2015 roku lokale obwodowych komisji ds. referendum otwarte będą w godz. 6.00 – 22.00.

Wyborca niepełnosprawny o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 75 lat, może głosować przez pełnomocnika.
Ponadto wyborca może głosować korespondencyjnie.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: www.bytom.pl lub pod nr tel. 32 283 61 26.
Obwodowe komisje ds. referendum, które mają siedziby w lokalach dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, są komisjami właściwymi dla celów głosowania korespondencyjnego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie