Rejestr przestępców seksualnych AKTUALIZACJA styczeń 2019...

  Rejestr przestępców seksualnych AKTUALIZACJA styczeń 2019 Pedofile i gwałciciele są znani z imienia i nazwiska

  red

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Rejestr pedofili i gwałcicieli 2019
  Rejestr pedofilów i gwałcicieli. Przestępcy seksualni z województwa śląskiego ujawnieni. Przeglądaj kolejne slajdyW Rejestrze publicznym znajdziemy między
  1/81

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Rejestr przestępców seksualnych prowadzi Ministerstwo Sprawiedliwości już od roku. Poniżej znajdziecie aktualną bazę danych na styczeń 2019. Sprawdźcie nazwiska i zdjęcia przestępców seksualnych, którzy zostali w nim umieszczeni. Rejestr pedofili i gwałcicieli jest aktualizowana na bieżąco. Najgroźniejsi gwałciciele i pedofile znaleźli się w rejestrze, który został podzielony na dwie części - niejawną i jawną. Dane statystyczne pokazują, że w styczniu liczba gwałtów jest wyższa niż w innych miesiącach. To okres wzmożonej aktywności gwałcicieli. Wykaz przestępców seksualnych wraz ze zdjęciami, adresami zamieszkania i konkretnymi przestępstwami, których się dopuścili, jest jawny. Każdy z nas może sprawdzić swojego sąsiada.

  Rządowy Rejestr pedofili i gwałcicieli  ZOBACZCIE ZDJĘCIA PRZESTĘPCÓW SEKSUALNYCH
  Zobacz galerię


  Gdzie mieszkają gwałciciele i pedofile? Możesz sprawdzić ich nazwiska, adres zamieszkania i artykuł kodeksu karnego, z którego zostali skazani. Rejestr jest aktualizowany na bieżąco. AKTUALIZACJA STYCZEŃ 2019 Dane do rejestru przestępców zbierane są już okrągły rok.

  Dlaczego rejestr jest uaktualniany? Do rejestru stale dopisywani są kolejni przestępcy seksualni. Inni są wykreślani z uwagi na postanowienia sądów lub zgon. Tak stało się w marcu o śmierci pedofilów w Sosnowcu i w Chorzowie.

  KLIKNIJ PONIŻEJ I CZYTAJ: NAZWISKA, ZDJĘCIA, ZA CO SKAZANY

  Rejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ NAZWISKA I ZDJĘCIA  Rejestr przestępców seksualnych od 1 stycznia 2018 jest dostępny online w internecie. Od roku na specjalnej stronie internetowej możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych. Rejestr przestępców seksualnych dotyczy m.in. pedofilów czy gwałcicieli. Teraz każdy może sprawdzić w rejestrze przestępców seksualnych czy np. kandydat do pracy w przedszkolu, nie był skazany za molestowanie dzieci. Dane są publiczne.

  PEDOFIL Z KATOWIC ZŁAPANY

  Poniżej sprawdźcie, kto popełnił przestępstwo na tle seksualnym w Waszym mieście w woj. śląskim.

  Przestępcy seksualni z województwa śląskiego są ujawnieni. W części ogólnodostępnej znalazły się imiona i nazwiska oraz fotografie 768 osób. To głównie pedofile, którzy dopuścili się gwałtów na dzieciach poniżej 15. roku życia i sprawcy gwałtów popełnionych ze szczególnym okrucieństwem. Sprawdziliśmy, jacy przestępcy seksualni z województwa śląskiego (m.in. pedofile i gwałciciele) znaleźli się w publicznym rejestrze przestępców seksualnych. Taki rejestr jest dostępny w internecie. Na specjalnej stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych.
  1. Rejestr pedofilów i gwałcicieli KATOWICE
  2. Rejestr pedofilów i gwałcicieli CHORZÓW
  3. Rejestr pedofilów i gwałcicieli BYTOM
  4. Rejestr pedofilów i gwałcicieli ZABRZE
  5. Rejestr pedofilów i gwałcicieli GLIWICE
  6. Rejestr pedofilów i gwałcicieli SOSNOWIEC
  7. Rejestr pedofilów i gwałcicieli RUDA ŚLĄSKA
  8. Rejestr pedofilów i gwałcicieli MIKOŁÓW
  9. Rejestr pedofilów i gwałcicieli MYSŁOWICE
  10. Rejestr pedofilów i gwałcicieli TYCHY
  11. Rejestr pedofilów i gwałcicieli BIERUŃ
  12. Rejestr pedofilów i gwałcicieli CIESZYN
  13. Rejestr pedofilów i gwałcicieli BIELSKO-BIAŁA
  14. Rejestr pedofilów i gwałcicieli PYSKOWICE
  15. Rejestr pedofilów i gwałcicieli ŻYWIEC


  REJESTR PRZESTĘPCÓW SEKSUALNYCH W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM


  Zobacz twarze na slajdach w galerii zdjęciowej
  Zobacz galerię

  REJESTR PRZESTĘPCÓW SEKSUALNYCH: Gdzie mieszka pedofil, gwałciciel, zwyrodnialec?
  W założeniu rejestr przestępców seksualnych ma zapobiegać tego typu przestępstwom. Podobne bazy danych pedofilów czy gwałcicieli działają już m.in. w Stanach Zjednoczonych czy w Wielkiej Brytanii, Francji i Kanadzie. Bowiem skazani za przestępstwa seksualne po opuszczeniu więziennych murów często znowu dopuszczają się podobnych przestępstw.  Rejestr przestępców seksualnych DWIE CZĘŚCI  Pierwsza część rejestru przestępców seksualnych
  Jest dostępna tylko dla organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości oraz instytucji, które zajmują się opieką nad dziećmi. Chodzi m.in. o to, aby osoby z przeszłością karną za przestępstwa seksualne mogły być weryfikowane już na etapie np. rekrutacji do pracy. Chodzi o nabory na wychowawców kolonii, wycieczek czy zajęć dla dzieci. Jeśli osoba odpowiedzialna za rekrutację przyjmie do pracy kogoś skazanego za przestępstwa seksualne, będą ją czekać konsekwencje karne w postaci ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1000 zł.  Druga część rejestru przestępców seksualnych
  Ta będzie ogólnodostępna w internecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Sprawiedliwości. Znajdują się na niej dane najbardziej groźnych sprawców, którzy odsiedzieli wyrok, ale istnieje ryzyko, że znowu dopuszczą się przestępstwa na tle seksualnych. Chodzi o skazanych pedofilów czy gwałcicieli.

  Dane pedofilów i gwałcicieli z Białegostoku są już powszechnie dostępne w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Tutaj znajdziesz innych pedofilów

  Rejestr pedofilów i gwałcicieli online. Przestępcy seksualni z Białegostoku [ZDJĘCIA, LISTA]

  13

  Fot. Ministerstwo Sprawiedliwości / www.ms.gov.plPoprzednieNastępne  Kto trafił do ogólnodostępnej części rejestru przestępców seksualnych?
  W Rejestrze publicznym są zamieszczane przede wszystkim dane osób prawomocnie skazanych za przestępstwa seksualne m.in. pedofile i gwałciciele. Zwłaszcza sprawców gwałtów ze szczególnym okrucieństwem oraz gwałciciele, których ofiary nie miały więcej niż 15 lat. Szacuje się, że dotyczy to około 800 przestępców seksualnych. Do rejestru trafili też recydywiści oraz osoby parające się sutenerstwem dzieci i działające na ich szkodę.  Sprawcy wpisani do rejestru przestępców seksualnych publicznego będą mieli jednak prawo wystąpić do sądu z wnioskiem o wyłączenie ich danych z Rejestru publicznego.

  Rejestr przestępców seksualnych: Jakie dane są dostępne
  W Rejestrze publicznym znajdziemy między innymi takie dane jak:
  • nazwisko, w tym także przybrane,
  • imiona,
  • nazwisko rodowe,
  • płeć,
  • data i miejsce urodzenia,
  • państwo urodzenia,
  • obywatelstwo lub obywatelstwa.

  A także miejsce odbywania kary, miejsce popełnienia przestępstwa oraz jakiego czynu dopuścił się skazany oraz jego zdjęcie.  Rejestru przestępców seksualnych JAK KORZYSTAĆ


  Rejestr publiczny jest w całości jawny i bezpłatnie dostępny w internecie. Można z niego korzystać bez konieczności rejestrowania się na stronie i logowania. Strona umożliwi wyszukiwanie danych po nazwisku albo nazwie miejscowości.

  Przewidziana została również możliwość sprawdzenia, czy ktoś widnieje w Rejestrze z dostępem ograniczonym przez każdą indywidualną osobę (w tym skazanego). Warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie i dysponowanie kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP. W trybie tym można sprawdzić tylko i wyłącznie samego siebie.  Kontrola skazanych i mapa przestępczości
  Skazani, których dane trafiły bądź trafią do Rejestru, będą musieli informować policję o faktycznym adresie swego pobytu oraz o każdej zmianie tego adresu (ponad trzy dni). Jeśli tego nie zrobią, grozi im areszt, ograniczenie wolności lub grzywna. Wszystkie komisariaty zostaną wyposażone w aplikację, dzięki której informacja o aktualnym miejscu pobytu sprawcy natychmiast trafi do Rejestru.

  Ponadto policja będzie prowadzić na bieżąco uaktualnianą mapę przestępczości na tle seksualnym. Mapa, dostępna dla każdego na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Komendy Głównej Policji, wskazywać będzie miejscach szczególnego zagrożenia tego typu przestępczością.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Choroby zakaźne - oni pamiętają! Film Śląskiej Izby Lekarskiej  TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego


  Komentarze (101)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Błąd

  Wvi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

  Pedofilów, nie pedofili. Tytuł, aż żre w oczy. Zwłaszcza, że w artykule jest napisane poprawnie.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A gdzie "faceci w czerni"?

  jojo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18 / 5

  A gdzie księża? W Polsce ponad 60 duchownych katolickich ma prawomocny wyrok za tego typu przestępstwa. Na listach nie ma ani jednego. Jest za to Rom , który współżył z 15-latką za jej zgodą....rozwiń całość

  A gdzie księża? W Polsce ponad 60 duchownych katolickich ma prawomocny wyrok za tego typu przestępstwa. Na listach nie ma ani jednego. Jest za to Rom , który współżył z 15-latką za jej zgodą. Prawo i Sprawiedliwość? zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dlaczego jest ścigany przez wymiar prawa

  xxxx (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 17 / 3

  16 letni chłopiec który powiesił na drzwiach kościoła buciki dziecięce w proteście przeciwko pedofilii w kk. Sąd ma orzec czy 16 latek jest zdemoralizowany. To są czysto sowieckie metody.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gość

  Tomasz (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18 / 3

  A gdzie są publikowani klecha pedofile???


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  prawda

  byt (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 11

  Odstaw TVN i GW - twoje życie będzie lepsze.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Księża pedofile

  Anka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 4

  Dlaczego w rejestrze nie ma nazwiska ANI JEDNEGO księdza?!!! Oni pracują też m.in. w szkołach z dziećmi! Jeśli rodzice sami pchają swoje dzieci w łapy pedofili posyłając je do kościoła i na wyjazdy...rozwiń całość

  Dlaczego w rejestrze nie ma nazwiska ANI JEDNEGO księdza?!!! Oni pracują też m.in. w szkołach z dziećmi! Jeśli rodzice sami pchają swoje dzieci w łapy pedofili posyłając je do kościoła i na wyjazdy parafialne z klechami-sami są winni tragediom. Nie te bidne dzieci, a ich naiwni rodzice. Tej czarnej stronki pracującej w szkołach nikt nie sprawdza!zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I otrzymał pożyczkę 25.000.000 zł od Peter Krajčovič

  Stanislav Kovac (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

  Czesc. Nazywam sie Stanislav Kovac z Warsaw. Otrzymalem pozyczke biznesowa w wysokosci 25 000 000 zl od pana Petera Krajcovica (senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/). Jest...rozwiń całość

  Czesc. Nazywam sie Stanislav Kovac z Warsaw. Otrzymalem pozyczke biznesowa w wysokosci 25 000 000 zl od pana Petera Krajcovica (senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/). Jest renomowanym pozyczkodawca.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wolność

  kuba1 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 5

  dołączyć do nich gejów co robili w kinie na bajce dla dzieci w szczecinie gdzie zawiedziony partner zaatakował kochanka to też zboczenie

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gosć

  Sara (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18 / 4

  Dlaczego księży się tu nie wpisuje - zwykłych popaprańców do wiezienia i księży przesuniecie do innych parafii.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Aktualizacja

  Aktualizacja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9

  Aktualizacja? serio? Jeden z tych gości nie żyje przeszło 15 lat!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Przepraszam ilu księży jest wśród zarejestrowanych

  pytanie do idioty (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18

  pedofilów i dlaczego nadal uczą w szkołach religii?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo