Reprezentacja Śląska Oldbojów: Koniec przygody Grzyba, Śrutwy i Gilewicza

Arkadiusz Ławrywianiec
Wojciech Grzyb strzelił w 90. minucie honorowego gola, a Reprezentacja Śląska Oldbojów przegrała w Mikołowie z AKS-em 1:4 (0:1), kończąc na IV rundzie swą przygodę w piłkarskim Pucharze Polski.

Bramki dla czwartoligowca zdobyli: Wojciech Małysa (13. minuta), Janusz Czarnecki (68) oraz dwie Michał Łoboda (69, 74).
W poprzednich meczach rewelacyjni "starsi panowie" pokonali rezerwy Górnika Wesoła 4:1, Pogoń Imielin 2:1 i Grunwald Ruda Śląska 2:1.

Na boisku w Mikołowie zagrali m.in. Piotr Lech, Radosław Gilewicz, Mariusz Śrutwa, Mirosław Widuch. Janusz Bodzioch, Mirosław Smyła, Mirosław Jaworski i Dariusz Gęsior. Ten ostatni... obchodził 43. urodziny.

- Nie rozgrywałem do tej pory meczu w moje urodziny - przyznał Gęsior, który występował m.in. w Ruchu Chorzów i Widzewie Łódź oraz w reprezentacji Polski, która w 1992 roku zdobyła w Barcelonie olimpijskie srebro.