Robert Biedroń otworzył sklep internetowy. Znajdziemy w nim między innymi koszulki z grafiką postulującą rozdział Kościoła od Państwa, bluzy z podobizną byłego prezydenta Słupska, a także wpinki "Solidarność nas połączy". Zysk ze sprzedaży ma zostać przeznaczony na finansowanie nowego ruchu politycznego Biedronia. Co znajdziemy w sklepie?

Sklep internetowy Roberta Biedronia

Od września Robert Biedroń podróżuje po Polsce i spotyka się z ludźmi w ramach cyklu "Burza Mózgów". Celem jest zbudowanie programu jego nowej partii, która jak zapowiada były prezydent Słupska "ma zmienić obliczę Polski". Kilka dni temu Biedroń przedstawił swój nowy biznesowy projekt - sklep internetowy. Znaleźć w nim można koszulki, bluzy, wpinki czy torby na zakupy.

Każdy produkt wizualnie odnosi się do postulatów, jakie od przedstawia Robert Biedroń. Na koszulkach, bluzkach czy kubkach znajdują się rysunki symbolizujące świeckie państwo, tolerancję i wolne media.

Zobaczcie zdjęcia: Co kupisz w sklepie Roberta Biedronia?


Zobacz galerię

O otwarciu sklepu Robert Biedroń poinformował w mediach społecznościowych.

- Otworzyłem sklep! Znajdziecie w nim oryginalną serię odzieży i akcesoriów, które powstały wokół najważniejszych dla mnie i mojego zespołu wartości: wspólnoty opartej na solidarności oraz demokracji. Zapraszam do zakupów na: https://sklep.robertbiedron.pl! - napisał na Twitterze polityk.

Po co Robertowi Biedroniowi sklep internetowy?

Głównym celem sklepu Roberta Biedronia jest finansowe wspieranie jego nowej inicjatywy politycznej. - Każdy zakup wspiera mój projekt i przybliża nas do realizacji planów na rzecz lepszej Polski - można przeczytać na stronie głównej. Ceny produktów w sklepie Roberta Biedronia wahają się od 15 do 110 złotych.

Nazwę i program polityczny Robert Biedroń przedstawi 3 lutego na warszawskim Torwarze.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?

COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska