Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kolejorz musiał wówczas wygrać, a Wisła stracić punkty w...

Robert Lewandowski kończy 33 lata. Zobacz najlepsze bramki "Lewego" w barwach Kolejorza i wspomnienie snajpera

Kolejorz musiał wówczas wygrać, a Wisła stracić punkty w starciu z Cracovią. Lech zwyciężył na wyjeździe 2:1, a Robert Lewandowski w tym meczu strzelił pierwszego gola oraz zaliczył asystę przy bramce Sergeja Krivetsa w 92. minucie. Jednocześnie w ostatniej minucie meczu w Krakowie, Mariusz Jop strzelił gola samobójczego, przez co Wisła straciła prowadzenie i zremisowała swój mecz, dając się tym samym wyprzedzić się poznaniakom na kolejkę przed końcem sezonu.

Darmowe wycieczki szkolne? To nowy pomysł Ministerstwa Edukacji Narodowej!