Rossmann na Black Friday również przygotował promocje. Ogłoszono je dopiero 23 11 2018 w Black Friday. Na stronie Rossmanna znajdziecie setki przecenionych perfum i innych produktów m.in. Boss, Calvin Klein, Bvulgai, Versace. Rossmann co roku, podczas Black Friday, organizuje akcje promocyjne, podczas których można kupić różne kosmetyki czy perfumy w promocyjnych cenach. Co Rossmann przygotował dla swoich klientów online na Black Friday, a co w sklepach stacjonarnych? Sprawdź listę promocji w Rossmannie na Black Friday 2018.

Jakie promocje na Black Friday Rossmann 2018?

Black Friday w Rossmannie

W zeszłym roku na Black Friday Rossmann oferował swoja klasyczną promocję 1+1 na perfumy, czyli do zakupionych perfum drugie dostajemy za darmo. Zeszłoroczna informacja: “Promocja 1+1 na perfumy w listopadzie 2017 będzie obowiązywała na zakup dowolnych perfum damskich, męskich lub zestawów.

Oznacza to, że przy zakupie wybranych perfum, drugie otrzymamy całkowicie za darmo. Z oferty będzie można skorzystać tylko online, czyli zakupu trzeba będzie dokonać przez stronę internetową sklepu.".

Black Friday Rossmann 2018 online

Wzorem ubiegłych lat, najlepsze promocje na Black Friday 2018 w Rossmannie dostępne są online. W sklepach stacjonarnych obowiązywać może skromniejsza oferta wyprzedaży, natomiast w sieci kupimy wybrane produkty znacznie taniej. Przeceny w Rossmannie sięgają kilkudziesięciu procent. Promocje na kosmetyki i perfumy na Black Friday online robią wrażenie.

Przykładowe promocje w Rossmannie

  • ANTONIO BANDERAS - od 59,99 zł
  • BRUNO BANANI - od 65,99 zł
  • DAVID BECKHAM - od 51,99 zł
  • HUGO BOSS - od 99,99 zł
  • ENRIQUE IGLESIAS od 39,99 zł
  • CALVIN KLEIN - od 79,99 zł
  • BURBERRY - od 119,99 zł
  • DKNY - od 69,99 zł
  • BVLGARI - od 99,99 zł

BLACK FRIDAY 2018 W POLSCE LISTA SKLEPÓW + OFERTY PROMOCYJNE

Black Friday w Lidlu 2018 [GAZETKA LIDL]

Jeśli zamawiacie na Black Fiday Onine należy jednak uzbroić się w cierpliwość. Z powodu czarnego Piątku firmy kurierskie i poczta nie wyrabiają z dostawami. Jeśli kupisz coś w okolicach Black Friday 2018 w Rossmannie online, nie łudź się, że przesyłka dotrze do ciebie w dwa dni. Zdarza się, że na zakupy online z powodu Black Friday trzeba czekać nawet 2 albo i 3 tygodnie.

Black Friday w Rossmannie, a kiedy Cyber Monday?

Choć zwyczajowo Czarny Piątek, czyli wielkie wyprzedażowe święto odbywa się w ostatni piątek listopada, Black Friday 2018 odbędzie się wyjątkowo 23 listopada. Co ważne, na niemal całym świecie data jest ta sama. Sieć sklepów Rossmann na Black Friday 2018 promocje również organizuje jednocześnie we wszystkich krajach, gdzie ma swoje sklepy.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami 2018: Douglas, Sephora, Balea… Który wybrać? PORÓWNANIE

Warto pamiętać, że Black Friday 2018 to nie jedyny dzień, w którym Rossmann organizuje wyprzedaż. W zeszłym roku promocje online trwały kilka dni z okazji Black Friday, a Rossmann wpisuje się również w Cyber Monday, który przypada na pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. W tym roku Cyber Monday wypada 26 listopada.

Black Friday 2018 w Rossmannie w sklepach stacjonarnych

Choć wszystko wskazuje na to, że większość wyprzedaży na Black Friday Rossmann zorganizuje online, jest szansa, że niektóre promocje będą dostępne również w sklepach stacjonarnych.

Być może sieć Rossmann decyduje się jednak na przeprowadzenie większość wyprzedaży poprzez stronę internetową, ponieważ obawia się szybkiego wyprzedania produktów z półek. Mogłoby to źle wyglądać wizerunkowo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć do sklepów stacjonarnych Rossmann w Black Friday i od razu cieszyć się kupionymi produktami.

Czy jesteś zakupoholikiem? Sprawdź, czy jesteś uzależniony od zakupów! BLACK FRIDAY 2018

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Musztra paradna na Święto Niepodległości w Dąbrowie Górniczej

Niezwykłe widowisko w Rybniku na Święto Niepodległości

Hymn na Rynku w Gliwicach na Święto Niepodległości