Rossmann: Promocja na Walentynki 2+2 rozpoczęła się w piątek, 8 lutego i potrwa do 17 lutego. Popularna drogeria Rossmann nie zapominiała o swoich klientach i klientkach w Walentynki. Proponuje produkty w wyjątkowej promocji 2+2 gratis na 4 produkty dla mężczyzn. Z promocji korzystać mogą wyłącznie klubowicze sieci Rossmann. Walentynki warto także uczcić prezentem. A produkty do męskiej pielęgnacji to właśnie dobry pomysł na prezent. Tymczasem Rossmann informuje, ze w drogerii znajdziesz: "idealny prezent od Ciebie dla Niego". Trzeba jednak pamiętać, że produkty kupione w promocji muszą być oznaczone czerwoną etykietą 2+2.

Promocja Rossmann: 2+2 Gratis na produkty do męskiej pielęgnacji

Luty 2019 to czas promocji 2+2 w Rossmannie, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W roku 2018 popularna drogeria ogłosiła promocję na produkty do męskiej pielęgnacji. Tak też będzie w tym roku. Start akcji datowany jest na 9 lutego i potrwa do 17 lutego. Rossmann proponuje 4 różne produkty dla mężczyzn, które mogą być dobrym prezentem z okazji zbliżających się Walentynek.

Idealny prezent od Ciebie dla Niego.

Wśród produktów objętych promocją 2+2 gratis w Rossmannie znajdą się m. in.:

  • produkty do golenia i pielęgnacji twarzy oraz brody,
  • różne rodzaje męskich zapachów i dezodorantów,
  • żele pod prysznic.

Te i inne produkty muszą jednak być oznaczone czerwoną etykietą 2+2. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla członków Klubu Rossmann i obejmie 4 różne produkty do męskiej pielęgnacji. Pamiętać należy, że jeden klubowicz może skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie tylko raz.

Promocja w Rossmannie: 4 różne produkty dla mężczyzn

Przypomnijmy, że z promocji 2+2 gratis na 4 różne produkty dla mężczyzn skorzystać mogą tylko członkowie Klubu Rossmann. Jak nim zostać?

  1. Trzeba pobrać aplikację Rossmann na smartfona
  2. Zarejestrować się podając konieczne dane (e-mail, hasło)
  3. Dołączając do Klubu Rossmann zyskujemy możliwość korzystania z akcji promocyjnych, zniżek i rabatów przygotowanych przez Rossmanna.

Rossmann: Promocja 2+2 - Luty 2019 ZASADY

Zasady promocji 2+2 w Rossmannie, wzorem poprzednich edycji najprawdopodobniej będą wyglądały następująco:
produkty, która objęte są promocją 2+2 oznaczone będą specjalną etykietą

  • listę produktów podlegających promocji 2+2 znajdziemy w regulaminie akcji dostępnym na stronie internetowej Rossmanna,
  • promocja 2+2 w sieci Rossmann dostępna będzie zarówno w sklepach stacjonarnych jak również za pośrednictwem sklepu online.

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie konieczne będzie skompletowanie 4 dowolnych produktów, które wezmą udział w akcji. Pamiętać jednak należy, że powinny one się różnić:

  • kodem kreskowym,
  • numerem katalogowym w sklepie internetowym.

Po spełnieniu powyższych warunków będziemy mogli skorzystać z promocji.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Czy Katowice nadają się do mieszkania? Panel dyskusyjny DZ

Gala Plebiscytu Sportowiec Roku woj. śląskiego