Rossmann: Promocja na kosmetyki

ZOBACZCIE KATALOG ROSSMANN Z CENAMI
Zobacz galerię

Promocja -55% na kosmetyki do makijażu to jedna z najbardziej wyczekiwanych akcji przez klientów drogerii Rossmann. Jak wyglądają jej szczegóły jesienią 2018?

Czas trwania promocji -55% na kolorówkę składa się z kilku etapów. Akcja promocyjna trwa od 29 września do 19 października 2019 lub do wyczerpania zapasów, jakie są jej szczegóły?

  • w pierwszej kolejności skorzystają z niej najbardziej aktywni członkowie Klubu Rossmann
  • od 9 października z promocji -55% na kosmetyki skorzytają pozostali członkowie Klubu Rossmann

Nie są znane szczegóły dotyczące najbardziej aktywnych członków Klubu Rossmann. Chcąc sprawdzić, czy przysługuje ci prawo do skorzystania z promocji zaloguj się na swoje konto w aplikacji Klubu Rossmann i zobacz czy widzisz następujący komunikat:

Piękny początek sezonu. -55% na makijaż dla Ciebie wcześniej. Mamy niespodziankę dla najaktywniejszych członków Klubu Rossmann! Z radością zapraszamy Cię do skorzystania z naszej promocji -55% na produkty do makijażu. JUŻ TERAZ!

CO WARTO KUPIĆ W PROMOCJI ROSSMANN

Promocja w Rossmannie: -55% na kosmetyki do makijażu. Promocja na kolorówkę w sieci Rossmann: Jakie rabaty i dla kogo? ZASADY, CZAS TRWANIA Rossmann

-55% na makijaż w Rossmannie. Zasady promocji

  1. Chcąc skorzystać z promocji -55% na makijaż w Rossmannie należy kupić minimum 3 produkty do makijażu.
  2. Produkty muszą posiadać różne kody kreskowe.
  3. W ofercie promocyjnej znajdują się kosmetyki do makijażu, ale będzie można również kupić produkty przeznaczone do pielęgnacji ust, paznokcji oraz rzęs.

Lista produktów objętych październikową promocją w Rossmannie pojawi się tuż przed startem promocji - artykuł będzie na bieżąco aktualizowany i pełna lista pojawi się w tym miejscu.

Wiadomo jednak, że znajdziemy w niej takie produkty do makijażu jak np:

  • róż Wibo Blash Creme 2
  • pomada do brwi Wibo Blonde

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Spotkania Medyczne. Odc. 1 - Borelioza.

Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ