ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:1 [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Biernat
ROW przegrał z Górnikiem Zabrze
ROW przegrał z Górnikiem Zabrze Arkadiusz Biernat
ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:1. W meczu przyjaźni rozegranym w Rybniku wygrali goście po bramce Marcina Urynowicza.

ROW Rybnik - Górnik Zabrze 0:1

W pierwszej połowie meczu przyjaźni padł bezbramkowy remis. Dopiero po przerwie kibice doczekali się gola. Zdobył go w 48 minucie Marcin Urynowicz. Spotkanie rozegrano systemem 2x30 minut.

Natomiast w przerwie spotkania wręczono puchary, dyplomy i nagrody najlepszym zespołom Turnieju Szkół Podstawowych.

W zawodach zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Czerwionki. Druga była SP nr 35 z Rybnika, a trzecia SP 13 z Rybnika. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Piwczyk, najlepszym strzelcem został Dawid Paszek, a najlepszym bramkarzem Mikołaj Czekaj.

Dodać należy, że przez całe spotkanie na trybunach panowała znakomita atmosfera. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchańce, a także maskotki drużyn: Gladi, Jorguś oraz maskotka Rybnika - Rybek.

ROW: Procek (31′ Kajzer), Janik (31′ Dudzik), Grolik (45′ Grabiec), Mandrysz (31′ Jaroszewski), Krotofil, Muszalik (31′ Dzierbicki), Nowak, Jary, Gładkowski (31′ Dudziński), Popiela, Gojny (31′ Spratek).

Górnik: Janukiewicz (31′ Przyrowski), Widanow (31′ Sadzawicki), Danch (31′ Kopacz), Szeweluchin (31′ Weremko), Kosznik (31′ Słodowy), Ćerimagić (31′ Piasecki), Kwiek (31′ Przybylski), Dźwigała (31′ Jeż), Cupriak (31′ Kurzawa), Janota (31′ Urynowicz), Korzym (31′ Skrzypczak).

48' Mateusz Urynowicz
Żółta kartka: Mariusz Muszalik.

*Oto Rysio! Największe dziecko w Polsce urodzone do wody przyszło na świat w Zabrzu ZDJĘCIA
*Rolnik szuka żony w TVP: Łzy i rozpacz były prawdziwe
*Tragiczny wypadek w Katowicach: Samochód zmiażdżony ZDJĘCIA
*Ustroń: Ewakuacja supermarketu po ataku pająka