Rozpoczęcie sezonu motorowego na Jurze

RP, MT
Wczoraj na Jurę przybyli lekarze na dwóch kółkach, na II Ogólnopolski Zlot Lekarzy - Motocyklistów. To jedna z imprez rozpoczynających sezon motorowy.

Dziś lekarze - motocykliści pojechali na Przeprośną Górkę i na Jasną Górę, gdzie uczestniczą w mszy świętej.

Doroczna pielgrzymka motocyklowa na Jasną Górę organizowana jest w ramach Zlotu Gwiaździstego. W tym roku w rozpoczęciu sezonu bierze udział ok. 10 tys. motocyklistów.

Głównym celem zlotu jest pomoc i uzyskanie pieniędzy dla motocyklistów, poszkodowanych w wypadkach drogowych. Organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji, w tym wielkie grillowanie, pokazy pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach, koncerty oraz konkursy na najpiękniejsze maszyny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie