Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 3:1. Ucieczka ze strefy spadkowej ZDJĘCIA KIBICÓW

Katowiczanie stracili gola "do szatni", ale w drugiej połowie odwrócili losy meczu i pokonali Błękitnych Stargard 3:1.

Pierwsza połowa meczu była dla zespołu Rozwoju Katowice pechowa. Już w 18 minucie kontuzji doznał Przemysław Gałecki, co w połączeniu z pauzą za kartki Seweryna Gancarczyka mocno skomplikowało ustawienie defensywy. Tuż przed zejściem na przerwę kontratak Błękitnych został zatrzymany faulem w polu karnym, a Mateusz Kwiatkowski wykorzystał jedenastkę.

Po zmanie stron gospodarze całkowicie przejęli jednak inicjatywę i zaprezentowali świetną skuteczność. Strzelili trzy gole, zgarnęli trzy punkty i w nagrodę uciekli ze strfy spadkowej.

Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 3:1 (0:1)
0:1
Mateusz Kwiatkowski (45-karny), 1:1 Daniel Paszek (51), 2:1 Damian Niedojad (64), 3:1 Mateusz Wrzesień (78)
Rozwój Soliński - Mońka, Lepiarz. Gałecki (18. Olszewski), Łączek -Paszek, Lazar (88.Gembicki), Baranowicz (46. Niedojad), Płonka, Kamiński (46. Kuliński) - Wrzesień.
Żółte kartki Mońka, Płonka, Kuliński - Ostrowski.