Ruch Chorzów - Motor Lublin 0:0. Niebiescy nie wykorzystali liczebnej przewagi ZDJĘCIA

Ruch Chorzów bezbramkowo zremisował z Motorem Lublin       Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Ruch Chorzów bezbramkowo zremisował z Motorem Lublin Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. karina trojok / dziennik zachodni / polska press
W meczu otwierającym 19. kolejkę eWinner 2. Ligi Ruchu Chorzów zremisował z Motorem Lublin 0:0. To był ostatni w tym roku mecz Niebieskich na Cichej. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania Ruch Chorzów - Motor Lublin.

Ruch Chorzów - Motor Lublin 0:0. Niebiescy nie wykorzystali liczebnej przewagi

Ostatni w tym roku mecz Ruchu w Chorzowie zakończył się bezbramkowym remisem. Niebiescy przez blisko godzinę grali z Motorem Lublin z przewagą jednego zawodnika, ale nie potrafili wykorzystać liczebnej przewagi i strzelić gola broniącym się praktycznie całą drużyną gościom.

Ruch zaczął spotkanie na Cichej z dużym animuszem i szybko zepchnął lublinian do obrony. Z dystansu groźnie strzelali Tomasz Neugebauer i Łukasz Janoszka, ale generalnie stojący w bramce gości Sebastian Madejski nie miał wiele pracy.

W 37 minucie po czerwonej kartce z boiska wyrzucony został Vitinho. Brazylijczyk w odstępie trzech minut dostał dwie żółte kartki za faule na Tomaszu Wójtowiczu i Janoszce.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU RUCH CHORZÓW - MOTOR LUBLIN

Grający w przewadze Ruch po przerwie niemal nie opuszczał połowy Motoru. Goście bronili się całą drużyną, a Niebiescy walili głową w mur.

Tak naprawdę groźniej pod bramką rywali zrobiło się dopiero w samej końcówce. Zmierzającą do siatki piłkę w ostatniej chwili wybił jeden z obrońców gości, a chwilę później inny defensor Motoru w ostatniej chwili powstrzymał w polu karnym Michała Mokrzyckiego.

Lublinianie dowieźli cenny remis do ostatniego gwizdka sędziego, a piłkarze Ruchu rozczarowani opuszczali boisko, bo nie wykorzystali swojej liczebnej przewagi. Chorzowianie z pewnością nie tak wyobrażali sobie ostatni w tym roku mecz na Cichej.

Ruch Chorzów - Motor Lublin 0:0

Sędziował Mariusz Korpalski (Toruń)

Żółte kartki Sikora (Ruch) – Vitinho, Sędzikowski (Motor)

Czerwona kartka Vitinho (37' Motor)

Widzów 7089

Ruch Bielecki - Będzieszak, Nawrocki, Kulejewski – Wójtowicz (87 J. Nowak), Mokrzycki, Neugebauer, Szkatuła (73 Kowalski) – Foszmańczyk (90 Sikora), Janoszka (73 Żagiel) – Szczepan (73 Kowalczyk).

Motor Madejski - Wójcik (90 Cichocki), Błyszko, Najemski, Moskwik (83 Rozmus) – Ceglarz (90 Ryszkowski), Kusiński, Kołbon (80 Swędrowski) – Sędzikowski, Vitinho – Fidziukiewicz (80 Firlej)