Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice 2:0 NA ŻYWO, LIVE. Niebiescy odrabiają zaległości

W ostatnim meczu na Cichej Ruch Chorzów pokonał Gwarka Tarnowskie Góry 5:1   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
W ostatnim meczu na Cichej Ruch Chorzów pokonał Gwarka Tarnowskie Góry 5:1 Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
Piłkarze Ruchu Chorzów wygrali z Pniówkiem Pawłowice 2:0. Pierwszą bramkę w 12 minucie strzelił Tomasz Foszmańczyk. W 66 minucie drugiego gola strzelił Kacper Kawula. To zaległy mecz 17. kolejki grupy trzeciej III ligi, w którym Niebiescy chcą podtrzymać zwycięską passę. Tutaj możesz śledzić relację live i wynik na żywo spotkania Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice.

Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice na żywo, live

90+3 - Koniec meczu Ruch Chorzów wygrywa z Pniówkiem Pawłowice 2:0

90 - Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry

87 - Wykazał się Bielecki nie pozwalając gościom na zdobycie honorowego gola

85 - Do końca meczu 5 minut. Ruch coraz bliżej dziewiątej z rzędu ligowej wygranej

82- Adamek wbiegł w pole karne i strzelił w boczną siatkę

79 - Kąśliwy strzał Foszmańczyka w krótki róg, ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

75 - Kwadrans do końca. Ruch kontroluje sytuacje, a osłabiony Pniówek, mimo zmian dokonywanych przez trenera Łukasika, niewiele może zrobić

66 - 2:0 Kacper Kawula. Po dośrodkowamiu Paszka obrońca Ruchu z metra wepchnął piłkę do siatki

64 - Druga żółta kartka dla Płowuchy. Gracz z Pawłowic został wyrzucony z boiska. Pniówek będzie grał w dziesiątkę

63 - Akcje piłkarzy z Pawłowic coraz groźniejsze. Tym razem Bielecki broni z bliska strzał Caniboła. Chwilę później Hanzel trafia w boczną siatkę

61 - Żółta kartka dla Caniboła

58 - Groźny strzał jednego z graczy Pniówka tuż nad bramką

50 - W odpowiedzi groźnie, ale minimalnie niecelnie strzela Janoszka

49 - kontra Pniówka. Bielecki rzuca się pod nogi szarżującego napastnika gości i zażegnuje niebezpieczeństwo

46 - Rozpoczynamy II połowę meczu na Cichej

45+2 - Koniec I połowy. Ruch prowadzi zasłużenie, ale Pniówek pokazał, że też potrafi być groźny. Zapraszamy na relację po przerwie

45 - Sędzia Goriwoda z Gliwic debiutujący w III lidze dolicza 2 minuty do I połowy

42 - Rzut wolny dla Pniówka z 20 m. Szkatuła strzela wysoko nad poprzeczkę

38 - Żółta kartka dla trenera Pniówka Łukasika, który nie mógł pogodzić się z tym, że wcześniej kartki nie dostał Kwaśniewski.

34- Groźny strzał z dystansu Hanzela. Broni Bielecki

32 - Aktywny jest Idzik. Teraz centymetrów zabrakło mu by opanować piłkę po podaniu Foszmańczyak. Wcześniej był bliski sfinalizowania kontry Paszka

30 - Po dwóch kwadransach Ruch prowadzi 1:0 po golu Foszmańczyka, ale goście nie rezygnują pokazując, że pięć wygranych z rzędu nie wzięło się z przypadku. Czeka nas jeszcze sporo emocji

24 - Mokrzycki potężnie przymierzył z dystansu i znokautował jednego z graczy z Pawłowic, któremu trzeba było udzielić pomocy medycznej

18 - Pniówek próbuje się odgryzać. Po strzale jednego z gości zmierzającą do pustej bramki piłkę w ostatniej chwili wybił Kulejewski

12 - 1:0 Tomasz Foszmańczyk. Akcja dwóch doświadczonych graczy Ruchu. Podawał Janoszka, a kapitan Niebieskich wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Fosa po strzelonym golu podbiegł do ławki i wziął z niej koszulkę z nr 19 pokazując, że dedykuje tę bramkę kontuzjowanemu Kubie Nowakowi

5 - rzut wolny dla Ruchu, ale Idzik trafia w mur, a jego dobitka jest niecelna

Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
Tomasz Foszmańczyk (12). Kacper Kawula (66)

Sędziował Mariusz Goriwoda (Gliwice)

Żółte kartki Płowucha, Caniboł (Pniówek)

Czerwona kartka Płowucha (54, Pniówek - za dwie żółte)

Ruch Bielecki - Kasolik (86. Będzieszak), Kawula, Kulejewski, Kwaśniewski - Paszek (81. Winciersz), Sikora, Mokrzycki, Foszmańczyk, Janoszka (86. Kowalski) - Idzik.

Pniówek Gocyk - Mazurkiewicz, Płowucha, Ciuberek, Szkatuła (75. Lewandowski), Adamek, Musioł, Łukasik, Morcinek (68. Pańkowski) , Hanzel, Caniboł (75. Trąd).

Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy poświęconej pamięci zmarłego dziennikarza i historyka futboli Andrzeja Gowarzewskiego

O godz. 18 rozpoczyna się mecz Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice. Niebiescy zaczną go w następującym składzie

Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice. Niebiescy odrabiają zaległości

Ruch Chorzów z Pniówkiem Pawłowice miał grać w sobotę, lecz ze względu na treningi reprezentacji Polski na Cichej spotkanie przełożono na wtorek. Wczoraj kadra po raz ostatni ćwiczyła na obiekcie Niebieskich i dziś nic już nie stoi na przeszkodzie, by chorzowianie mogli korzystać z własnego stadionu.

Trener Łukasz Bereta trochę narzekał, że drużyna nie grała w sobotę, bo zespół Niebieskich jest w gazie i dobrze byłoby utrzymać rytm meczowy, ale na pewnie sprawy nie miał wpływu. Kibice chorzowian mają nadzieję, trzydniowe przesunięcie nie wpłynie negatywnie na grę Ruchu i Tomasz Foszmańczyk z kolegami dalej będą kroczyć zwycięską ścieżką.

W OSTATNIM MECZU NA CICHEJ RUCH CHORZÓW POKONAŁ GWARKA

Ruch wygrał osiem ostatnich meczów ligowych. Ta seria robi naprawdę duże wrażenie. Niebiescy ostatni raz stracili punkty ponad dwa miesiące temu remisując w Bytomiu z Polonią 1:1. Chorzowianie są liderem tabeli grupy trzeciej III ligi.

W spotkaniu z Pniówkiem o zwycięstwo nie będzie jednak wcale łatwo. Drużyna z Pawłowic plasuje się na czwartej pozycji mając na koncie 27 pkt (o 11 mniej niż chorzowianie). Podopieczni trenera Grzegorza Łukasika też może pochwalić się zwycięską serią wygrywając pięć ostatnich spotkań. Ostatnią porażkę ponieśli 10 października z rezerwami Miedzi, a później pokonali m.in. na wyjeździe Ślęzę Wrocław.

Tutaj możesz śledzić na żywo wynik i relację live z meczu Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani