Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała NA ŻYWO, WYNIK, LIVE, ONLINE Niebiescy bez kapitana o kolejne zwycięstwo z rzędu

26.09.2020 r. Mecz III ligi: Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 1:2 (1:0).Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Jacek Drost
W środę 5.05.2021 r. w meczu 29. kolejki grupy trzeciej III ligi Ruch Chorzów grał z Rekordem Bielsko-Biała i wygrał 3:2 (2:0). Niebiescy mają na koncie 11 zwycięstw z rzędu. Poniżej prowadzona była relacja LIVE z meczu Ruch - Rekord.

Koniec. Ruch Chorzów z 11. wygraną z rzędu.

Doliczony czas. Rekord atakuje.

90. minuta. 3:2. Marek Sobik mierzonym strzałem daje drugą bramkę dla Rekordu.

84. minuta - 3:1 dla Ruchu. Rezerwowy Jakub Siwek zdobył gola dla Niebieskich.

80. minuta. 2:1. Bramkę zdobył Szczepan Mucha. Jeszcze będą emocje!

77. minuta. Nadal 2:0 dla Ruchu.

73. minuta. Neugebauer nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

67. minuta. Groźnie strzelił Łukasz Janoszka - Jakub Szumera na posterunku.

65. minuta. Rekord po kontrze bliski bramki kontaktowej, ale Jakub Bielecki obronił strzał nogą ratując Niebieskich. Uderzał Szymon Szymański.

59. minuta - Konrad Kareta (Rekord) z żółtą kartką.

Trwa II połowa. 58. minuta. Wynik bez zmian.

Koniec I połowy. Ruch - Rekord 2:0.

45. minuta. Rekord miał rzut wolny sprzed pola karnego, ale piłka poleciała nad bramką.

40. minuta. Nadal 2:0 prowadzą gospodarze.

35. minuta, wynik bez zmian. 2:0 dla Ruchu.

31. minuta - Kacper Będzieszak (Ruch) z żółtą kartką.

30. minuta. Ruch kontroluje przebieg meczu, wynik się nie zmienia.

25. minuta - wynik nadal 2:0.

16. minuta - 2:0 dla Ruchu. Autorem gola Konrad Kasolik. Łukasz Janoszka dośrodkował z rzutu wolnego, Michał Mokrzycki zgrał głową do Kasolika, który z bliska wepchnął piłkę do bramki.

15 minut za nami, wynik 1:0.

11. minuta - Michał Mokrzycki (Ruch) ukarany żółtą kartką.

8. minuta - 1:0 dla Ruchu. Gola zdobył Tomasz Neugebauer.

3. minuta - Mateusz Madzia (Rekord) z żółtą kartką. Wynik 0:0.

Zaczął się mecz Ruch - Rekord.

Oto skład Ruchu na mecz z Rekordem. Brakuje kartkowiczów - Tomasza Foszmańczyka i Michała Biskupa. Nie ma też Mariusza Idzika (uraz). W wyjściowym składzie dwóch wychowanków Rekordu - Bartosz Guzdek i Piotr Wyroba. Guzdek debiutuje w podstawowej "11".

Tak zapowiadaliśmy ten mecz:

Niebiescy są liderem w swojej grupie III ligi i pewnie zmierzają do eWinner 2. Ligi. W środę chcą pokonać kolejną przeszkodę w postaci drużyny Rekordu Bielsko-Biała. Ruch zagra bez swego snajpera Michała Biskupa oraz bez kapitana Tomasza Foszmańczyka.

Zobacz ZDJĘCIA z meczu Rekord - Ruch Chorzów, 26.09.2020 r.

RUCH - REKORD ONLINE

Mający na koncie 5 bramek w ośmiu meczach Biskup pauzuje za czerwoną kartkę, którą zobaczył w derbach z Polonią Bytom. Nie grał już w Zielonej Górze z Lechią, gdzie Ruch wygrał 2:0, zaliczając 10. zwycięstwo z rzędu. Czwartą żółtą kartkę w tym spotkaniu dostał kapitan chorzowian Tomasz Foszmańczyk i zamiast na murawie… pojawi się na stanowisku komentatorskim.

RUCH - REKORD WYNIK

Dobrą wiadomością dla Ruchu jest powrót do składu dwóch podstawowych piłkarzy, którzy z powodu nadmiaru kartek nie zagrali z Lechią. To Piotr Wyroba i Konrad Kasolik. Mecz z Rekordem ma szczególne znaczenie dla Wyroby, który jeszcze jesienią grał w bielskiej drużynie i jest jej wychowankiem. We wrześniu, w 10. kolejce rozegrał cały mecz w barwach Rekordu przeciw Niebieskim. Ruch wygrał 2:1, a zwycięską bramkę w doliczonym czasie z rzutu karnego zdobył Mariusz Idzik. W tym spotkaniu grał też inny wychowanek Rekordu Bartosz Guzdek, który wiosną jest wypożyczony do Ruchu.

RUCH - REKORD NA ŻYWO

Ruch jest pierwszy w tabeli i ma 71 punktów. Rekord zajmuje 6. miejsce, rozegrał jeden mecz mniej i zgromadził do tej pory 40 punktów. W sobotę 1 maja „Rekordziści” pokonali u siebie Polonię-Stal Świdnica aż 7:3. Trzy bramki dla gospodarzy strzelił Szymon Wróblewski. Rekord jest niepokonany od trzech spotkań. Ostatnio przegrał 10 kwietnia w Pawłowicach z Pniówkiem 1:3.