Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ruch Chorzów remisuje z BKS 3:3. Trener Zieliński wściekły [ZDJĘCIA]

Sparing Ruchu Chorzów z BKS Stalą Bielsko-Biała
Sparing Ruchu Chorzów z BKS Stalą Bielsko-Biała Mikołaj Suchan
Piłkarze Ruchu Chorzów zremisowali sparingowy mecz z BKS Stal Bielsko-Biała 3:3 (0:3). Bramki zdobyli: Grzegorz Kuświk (49), Mateusz Kwiatkowski (66), Bartosz Flis (90) - Damian Zdolski (6-karny), Adrian Olszowski (25), Dariusz Rucki (39). ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Spotkanie rozegrane na boisku chorzowskiego Konstalu miało dwa oblicza. Do przerwy ton wydarzeniom nadawali trzecioligowcy, którzy zdobyli trzy gole. Po zmianie stron trener Jacek Zieliński wpuścił na boisko młodzież i ta zdołała odrobić straty.

- Wynik i gra do przerwy na pewno nie przynosi nam chwały. Nie można tak grać, nie można tak podejść do meczu. To spotkanie dało mi odpowiedź na kilka pytań i dostarczyło wiele materiałów do przemyśleń. W drugiej połowie na boisku pojawiło się sporo młodzieży i jej gry nie musieliśmy się już wstydzić. Ci chłopcy dali mi sygnał, na jaki liczyłem z ich strony - powiedział szkolenio-wiec Niebieskich.

Ruch testował w tym sparingu dwóch młodych obrońców: 19-letniego Michała Adamczyka z Przyszłości Rogów i 18-letniego Grzegorza Talagę z Garbarza Zembrzyce. Dobra wiadomość dla kibiców chorzowian jest taka, że do zdrowia wracają Marcin Malinowski i Andrzej Niedzielan, Obaj powinni już zagrać z poniedziałkowym meczu ligowym z Pogonią w Szczecinie.

Ruch Chorzów - BKS Stal Bielsko-Biała 3:3 (0:3)
Bramki : 0:1 Damian Zdolski (6-karny), 0:2 Adrian Olszowski (25), 0:3 Dariusz Rucki (39), 1:3 Grzegorz Kuświk (49), 2:3 Mateusz Kwiatkowski (66), 3:3 Bartosz Flis (90)

Ruch I połowa: Perdijić - Djokić, Stawarczyk, Szyndrowski, Adamczyk - Kikut, Lisowski, Starzyński, Smektała - Jankowski, Piech
II połowa: Pesković - Konczkowski, Lewczuk, Komor, Talaga - Kikut, Flis, Lewiński, Włodyka - Kwiatkowski, Kuświk.

BKS: Góra - Zdolski, Boczek, Gęsikowski, Mikoda - Olszowski, Antczak, Czaicki, Wojtasik, D. Rucki - Kocur.

*Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
*Wszystkie barwy Niepodległości w obiektywach reporterów Dziennika Zachodniego ZDJĘCIA