Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 1:1 ZDJĘCIA, WYNIK Niebiescy uratowali punkt w starciu z liderem

Ruch Chorzów zremisował ze Śląskiem II Wrocław 1:1
Ruch Chorzów zremisował ze Śląskiem II Wrocław 1:1 fot. Marzena Bugała
Piłkarze Ruchu Chorzów zremisowali ze Śląskiem II Wrocław 1:1 w meczu 15. kolejki trzeciej grupy III ligi. Lider tabeli prowadził na Cichej po trafieniu Sebastiana Bargiera. Niebiescy wyrównali w przedostatniej minucie gry po golu niezawodnego Mariusza Idzika. Zobaczcie zdjęcia z meczu Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław.

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 1:1

Niebiescy są niepokonani w III lidze od 8 października, kiedy to przegrali na wyjeździe w zaległym meczu z Gwarkiem w Tarnowskich Górach. W pięciu kolejnych spotkaniach podopieczni trenera Łukasza Berety nie zaznali porażki, choć w potyczce z rezerwami Śląska byli tego bardzo blisko.

Zobaczcie koniecznie

Goście z Wrocławia, mający w składzie wychowanka Ruchu Przemysława Bargiela, objęli prowadzenie w 78 min. Błąd defensywy chorzowian wykorzystał napastnik Śląska, który przymierzył przy długim słupku i pokonał Tomasza Nowaka. Po stracie gola Niebiescy rzucili się do ataku. Kilka razy w polu karnym mocno się zakotłowało. W końcu w przedostatniej minucie spotkania po centrze z rogo do remisu doprowadził Mariusz Idzik. Było to już 11 trafienie w tym sezonie młodego napastnik Ruchu, który razem z Wojciechem Canibołem z Pniówka Pawłowice jest najskuteczniejszym strzelcem trzeciej grupy III ligi.