Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1:1. Niebiescy zapłacili za słabą drugą połowę ZDJĘCIA KIBICÓW + RELACJA

Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1:1. Byłeś na tym meczu? Znajdź siebie na zdjęciach! Karina Trojok
Po dwóch kolejnych zwycięstwach chorzowski Ruch stracił punkty na swoim boisku remisując w zaległym meczu II ligi ze Zniczem Pruszków 1:1.

Mecz rozpoczął się obiecująco dla Niebieskich, którzy już od 4 minuty prowadzili 1:0. Po rzucie rożnym Mateusz Bartolewski uprzedził obrońców gości i umieścił piłkę w siatce. Wcześniej kapitalny strzał tego piłkarza w jeszcze lepszym stylu obronił Piotr Misztal.

Do przerwy Ruch miał jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku i zapewnienia sobie spokoju, ale nie udało się pokonać po raz drugi Misztala.
- Nie zamknęliśmy tego meczu przy wyniku 1:0 i dlatego nie wygraliśmy - złościł się później trener Niebieskich, Dariusz Fornalak.

W drugiej połowie chorzowianie najpierw stracili Dominika Małkowskiego, a potem bramkę. Obrońca Ruchu w 75 min sfaulował przed polem karnym wychodzącego na czystą pozycję jednego z piłkarzy Znicza. Arbiter nie miał litości.

Grając w osłabieniu Ruch dał sobie strzelić gola. W 84 min., wprowadzony 120 sekund wcześniej na boisko Dariusz Zjawiński pokonał Kamila Lecha.