Nowy sklep Lidl w Rybniku już działa. Zapełniają się kolejne powierzchnie nowego centrum handlowego w Rybniku. Dzisiaj, 6 grudnia, z samego rana otwarto tam dyskont Lidl. Z tej okazji na klientów czekały różnego rodzaju promocje. Nie zabrakło również atrakcji. Klienci nowo otwartego sklepu mogli poczęstować się kawą czy zjeść grillowaną kiełbasę. ZOBACZCIE ZDJĘCIA

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia sklepu:
Zobacz galerię

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 6 grudnia do soboty 15 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Rybniku znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć między innymi szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się kiełbaskami z grilla oraz napić się pysznej kawy. Dla najmłodszych będą przygotowane specjalne atrakcje.

Nowy sklep sieci Lidl w Rybniku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą około 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00 – 21:00, w piątek i w sobotę od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe w godzinach od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z miejsc parkingowych na terenie Galerii Handlowej.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Rybniku – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?

COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska