Rybnik: Złodziej nie uczy się na błędach

ALEK
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie trzech włamań do placówek handlowych na terenie miasta. 26-latek jest już znany stróżom prawa.

- To ta sama osoba, która uległa poważnemu wypadkowi podczas ucieczki przed policjantami w grudniu ubiegłego roku - mówi sierżant Paweł Ściborski z rybnickiej policji.

19 grudnia 2008 mężczyzna włamał się do jednego ze sklepów w Rybniku. Podczas próby ucieczki przed policją spadł z pierwszego piętra i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Doznał wówczas poważnego urazu czaszki. Po wyjściu z lecznicy 26-latek znów zaczął okradać sklepy. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie