Siatkarki BKS Aluprof w drugiej rundzie Pucharu CEV

JAŹ
Jacek Kliś/BKS
Siatkarki BKS Aluprof Bielsko-Biała zagrają w drugiej rundzie Pucharu CEV. W rewanżowym meczu pokonały u siebie ASPTT Miluza 3:0 (25:18, 25:17, 26:24), wygrały też złotego seta 17:15.

W pierwszym meczu, we Francji, bielszczanki łatwo przegrały z trzecią drużyną ubiegłego sezonu w lidze francuskiej. W rewanżu podopieczne Mirosława Zawieracza odrobiły straty i o awansie musiał zadecydować złoty set. Bielszczanki nie zwalniały tempa, prowadziły już 14:11 i nagle... stanęły. Rywalki doprowadziły do remisu 14:14 i rozpoczął się prawdziwy horror. Siatkarki BKS wytrzymały ciśnienie i w końcówce przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W kolejnej rundzie BKS Aluprof spotka się z Olympiakosem Pireus.