MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sklep Mere w Częstochowie. Ceny artykułów kuszą. Towar prosto z palet, to atut pierwszego w Polsce rosyjskiego hard dyskontu

REC
Sklep Mere w Częstochowie przyciąga cenami. Co można w nim kupić i za ile? Zobaczcie ceny artykułów! Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Sklep Mere w Częstochowie przyciąga cenami. Co można w nim kupić i za ile? Zobaczcie ceny artykułów! Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE REC
Mija tydzień od otwarcia w Częstochowie pierwszego w Polsce dyskontu rosyjskiej sieci Mere. Mieszkańcy chętnie robią zakupy w Mere, bo sklep przyciąga niskimi cenami. W co można się zaopatrzyć w Mere?

Częstochowianie od tygodnia sprawdzają, co i za ile można kupić w sklepie pod szyldem Mere. To pierwszy sklep rosyjskiej sieci typu hard dyskont w Polsce i wzbudza spore zainteresowanie. Mieszkańcy wydają się na razie sprawdzać, co w ogóle można kupić w Mere. Jedni chwalą niskie ceny i to im wystarcza, a inni mówią, że byli tylko sprawdzić "jak to wszystko wygląda" i raczej tu nie wrócą.

Mere przyciąga cenami

Dla tych, którzy jeszcze nie byli w Mere na zakupach sprawdziliśmy, co i za ile można kupić w tym hard dyskoncie. Dlaczego hard? Ponieważ wszystko jest tu sprzedawane z palet i kartonów, nie przywiązuje się tu wagi do estetyki, kolorowych reklam i krzykliwych haseł "promocja". Wiele towarów można kupić w dużych, rodzinnych opakowaniach.

- Chciałem sprawdzić, o co tyle hałasu. Ceny faktycznie mają niezłe, ale nie wiadomo jak z jakością. Wziąłem kilka rzeczy i sprawdzę w domu, jak smakują. Mogliby jednak popracować nad parkingiem, bo nie jest za duży i nie ma gdzie parkować - mówił Jan Maćkowiak z Częstochowy.

Musisz to wiedzieć

Co i za ile można kupić?

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia

Przykładowe produkty i ceny w sklepie Mere w Częstochowie:

  • ręcznik papierowy, dwuwarstwowy 100 metrów - 6,69 zł
  • pieprz czarny mielony 100 g - 1,90 zł
  • ściereczki nawilżane uniwersalne - 3,59 zł
  • mydło w płynie 5 l - 7,92 zł
  • płyn do kąpieli 1 l - 3,24 zł
  • mieszanka studencka 500 g - 9,99 zł
  • wiadro 6 l - 2,87 zł
  • cola 3 l - 2,14 zł
  • piwo 900 ml - 2,79 zł
  • makaron rurki 5 kg - 2,14 zł

Nie przeocz

Zobacz koniecznie

Bądź na bieżąco i obserwuj

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Studio Euro odc.4 - PO AUSTRII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni