Slezsky Opawa - GKS Tychy 4:2. Niepokojąca forma zespołu Artura Derbina

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Zespół GKS Tychy przegrał w sparingowym wyjazdowym meczu z zespołem Slazska Opawa 2:4. Pierwszoligowiec fatalnie rozegrał końcówkę spotkania tracąc w niej dwa gole.

GKS Tychy przegrał z czeskim pierwszoligowcem 2:4. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił polski pomocnik Bartosz Pikul.

O wyniku zadecydowała końcówka spotkania. Czesi tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego strzelili dwa gole na wagę zwycięstwa. GKS Tychy

W składzie GKS-u zabrakło kontuzjowanego Macieja Mańki oraz Krystiana Wachowiaka. W autokarze nie było także Natana Dzięgielewskiego, Doriana Orlińskiego i Tomasza Krężeloka.

Slezsky Opawa - GKS Tychy 4:2 (1:0)
1:0
Bartosz Pikul (6), 1:1Daniel Rumin (51) ,1:2 Łukasz Grzeszczyk (62), 2:2 Matej Helebrand (83), 3;2 Jiri Janoscin (89), 4:2 Adam Gorcica (90).
Tychy (I połowa) Jałocha - Połap, Nedić, Szymura, Wołkowicz - Biel, Pawlusiński (36. J. Piątek), Żytek, Kozina - Malec, Rumin. (II połowa) Odyjewski - Połap, Nedić, Szymura, Wołkowicz - Biel (61. Kargulewicz), Paprzycki, J. Piątek, Grzeszczyk, Kozina (61. Machowski) - Rumin (61. Jaroch).