Smakosz województwa śląskiego: znamy zwycięzców plebiscytu...

  Smakosz województwa śląskiego: znamy zwycięzców plebiscytu WYNIKI

  ZIELA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Smakosz województwa śląskiego: znamy zwycięzców plebiscytu WYNIKI
  Dobiegł końca plebiscyt "Smakosz województwa śląskiego". Znamy więc zwycięzców w siedmiu kategoriach.
  Smakosz województwa śląskiego: znamy zwycięzców plebiscytu WYNIKI
  W kategorii Restauracja wygrał "Pod Figurą Hotel & Restauracja" położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w miejscowości Podzamcze. Zdobył aż 6099 głosów. Drugie miejsce zajęła Restauracja Hotelu Gorczowski, a trzecie Gościniec Śląski Bytom.

  W kategorii Bar/Bistro zwyciężył "Bar Pierożek J. Barton z Bytomia- Łagiewnik z 3505 głosami. Na drugiej pozycji uplasowały się "Smaki Miasta Wojkowice", a na trzecim Bistro Weranda.

  W kategorii Pizzeria/Kebab zwyciężyła "Pizzeria Na Widelcu", która zdobyła 1305 głosów. Drugie miejsce zajął CITI BAR z Tarnowskich Gór, a trzecie "Piekielnie dobry kebab" z Sosnowca.

  W kategorii Piekarnia/Cukiernia wygrała "Piekarnia Ciastkarnia KŁOS" z 1700 głosami. Druga była Piekarnia - Cukiernia "BOROWA" z Tychów, a trzecia Piekarnia "BITTMANN" z Katowic.

  W kategorii Kawiarnia najlepsza okazała się Cafe Bristol z Bytomia (611 głosów). Druga była "michele&mateo" z Lublińca, a trzecia "Carin Caffe" ze Świętochłowic.

  W kategorii Kucharz zwycięzcą jest Eugeniusz Kuzia, szef kuchni "Gospoda u Wrochema" w Tarnowskich Górach. Zdobył 1414 głosów. Drugie miejsce zajęła Joanna Barton, kucharka w "Barze Pierożek" w Bytomiu-Łagiewnikach, a trzecie Gabriela Majka z Mega-Pizzy w Jaworznie.

  W kategorii Kelner zwyciężył Adrian Latoszek z Cafe Bristol z Bytomia. Zdobył 3235 głosów. Drugie miejsca ma Tomasz Golli z ośrodka wypoczynkowego "Dolina Leśnicy" w Brennej, a trzecie Elżbieta Mrowiec z restauracji Parole del Gusto w Żywcu.

  Przypominamy, że dla laureatów pierwszych miejsc w kategorii kelner i w kategorii kucharz przewidziano voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w dowolnym hotelu lub ośrodku sieci Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej (zwycięzca sam wybiera jeden z 17 ośrodków nadmorskich i górskich), statuetka i artykuł o zwycięzcy w wybranym tygodniku „DZ”. Oprócz statuetek i dyplomów, zwycięskie lokale zostaną zaprezentowane w lokalnych wydaniach „Dziennika Zachodniego”.

  Partnerami plebiscytu są Nadwiślańska Agencja Turystyczna i Polska Izba Turystyki.


  *EURO 2016: Transmisje, relacje, zdjęcia i filmy wideo
  *Reforma edukacji, czyli diabeł tkwi w szczegółach SPRAWDŹ
  *Miss Polski 2016 OTO FINALISTKI Zobacz zdjęcia [a]
  *[a]https://dziennikzachodni.pl/wakacyjne-wyjazdy-2016-tych-krajow-lepiej-nie-odwiedzaj-msz-odradza/ga/10174182/zd/19050726

  *Polska ma najpiękniejsze kibicki na Euro 2016 [ZDJĘCIA] Oto dowód
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo